[ŽT] Jaukas suveikė! Rusai pakliuvo į spąstus (Video)  ()

Ukrainos ginkluotosios pajėgos apgavo rusus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusai „Buk“ muliažą priėmė už gryną pinigą. Dėl to buvo iššvaistyta brangi rusiška „Lancet“ amunicija. Okupantai fronte pastebėjo užmaskuotą oro gynybos raketų sistemą „Buk“, kuri išoriškai nesiskyrė nuo originalo. Tačiau iš tikrųjų tai buvo medinė kopija, į kurią rusai ir nukreipė savo bepilotę skraidyklę.

Be to, net nepaisant akivaizdžios nesėkmės (sprogimo metu medinės skeveldros skilo į gabalus), rusai vis tiek paskelbė savo „sėkmingos“ operacijos vaizdo įrašą ir gyrėsi rezultatais.

Tačiau socialinės žiniasklaidos naudotojai pastebėjo, kad „Buk“ sprogimą lydi būdingi galingi sprogimai, kurie gali būti aiškiai matomi vaizdo įraše. Anksčiau Ukrainos ginkluotosios pajėgos kelis kartus susprogdino rusišką „Buk“, parodydami, kaip iš tikrųjų atrodo jos detonavimas.

 

Naudotojai atkreipia dėmesį, kad priekinė fronto linija prisotinta muliažų ir medinių karinės technikos kopijų, kuriomis Ukrainos ginkluotosios pajėgos verčia rusus švaistyti savo amuniciją.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(141)
(2)
(139)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: