[ŽT] „35 kilotonų smūgiai. Šluojami visi ugnies šaltiniai.“ Prasidėjo pragaras  (9)

Užvirė tikras pragaras.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Izraelio saugumo tarnybos praneša, kad yra požymių, jog pastarosiomis dienomis „Hamas“ teroristų moralė susilpnėjo, savo „Telegram“ kanale rašo žurnalistas Sergejus Auslenderis. „Jie nesitikėjo tokio pralaimėjimo ir desperatiškai siekia paliaubų – atėjo laikas padidinti smūgių intensyvumą“, - praneša šaltinis iš Izraelio.

Ant Gazos Ruožo jau buvo numestos 35 kilotonos amunicijos. Kaip pranešama, vien per pirmąsias penkias karo su „Hamas“ dienas ant grupuotės objektų Gazos Ruože Izraelio karinės oro pajėgos numetė 6 000 bombų.

Bet kokie ugnies šaltiniai šluojami neįtikėtinai žiauriai. Kariuomenė iš visų jėgų spaudžia „Hamas“ dalinius. Nėra taip, kad Izraelis aistringai žudytų vaikus su moterimis kibucuose ar senukus autobusų stotelėje Sderote. Tačiau, kaip teigia Auslenderis, teroristai patys prisiprašė, tad teks su tuo susitaikyti: „Norėjote pragaro, ar ne? Tai kas čia tokio?“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(111)
(5)
(106)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (9)