[ŽT] „25 km. Iššauname 2 kartus ir mus ištaško. Mūsų artilerija bevertė.“ Kas nutiko fronte  ()

Rogozinas lygina Rusijos kariuomenę su „neūžauga“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos senatorius Dmitrijus Rogozinas, labai aktyviai palaikantis agresiją prieš Ukrainą, nusivylęs Rusijos kariuomene ir lygina ją su „neūžauga“.

Savo aršų įrašą jis paskelbė savo „Telegram“ kanale, praneša Dialog.UA.

Rogozinas nešališkai kalbėjo apie Rusijos armijos pajėgumų problemas, susijusias su priešpriešiniu karu. Jis pažymėjo, kad į frontą tiekiama artilerija, kurios nuotolis mažesnis nei 25 km, yra bevertė prieš Ukrainos ginkluotąsias pajėgas. Ukrainiečiai ją greit aptinka ir sunaikina.

„Jos niekur nepaslėpsi. Iššauna 2 kartus ir mus ištaško. Dėl visur skraidančių priešo bepiločių orlaivių ir NATO tolimojo nuotolio artilerijos turime atitraukti savo artileriją nuo LBC (kovos kontakto linijos – red.) mažiausiai dviem dešimtimis kilometrų... Tai kaip bokse, kai ilgarankis, galingas boksininkas įleidžiamas į ringą prieš neūžaugą, kurio kelnių virvelė dvigubai ilgesnė už jo ranką“, – rašė Rogozinas.

 

Jis reikalauja tiekti tolimojo nuotolio artileriją į frontą, ragindamas nepaisyti to, kad ji dar neišbandyta.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(153)
(27)
(126)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: