„Google“ netrukus šifruos savo paieškos užklausas  (0)

Bendrovė „Google“ ketina automatiškai šifruoti savo interneto paieškos sistemai vartotojų pateikiamas užklausas. Apie tai bendrovės atstovai pranešė oficialiame „Google“ tinklalapyje.


Pranešama, kad jau po poros savaičių vartotojai, pagrindiniame „Google“ tinklalapyje prisijungiantys prie savo paskyros, bus nukreipiami į tinklalapį, kuris duomenų apsaugai naudoja HTTPS protokolą.  Skelbiama, kad tai leis apsaugoti vartotojų duomenis, tarp jų ir „Google“ paieškos sistemai pateikiamas užklausas, tais atvejais, kai ryšio kanalas nepatikimas, pavyzdžiui, kai jungiamasi iš atvirą „W-Fi“ prieigą siūlančios interneto kavinės.

Be to, interneto svetainių, į kurias „Google“ vartotojai pateks spustelėję paieškos rezultauose pateiktas nuorodas, savininkai negalės gauti informacijos apie kiekvieną konkrečią užklausą. Jiems bus prieinami duomenys tik apie tūkstantį  dažniausių užklausų per praėjusį mėnesį, kai vartotojai patekdavo į šią svetainę. Išimtis bus daroma tik reklaminių skelbimų nuorodoms, kad reklamdaviai galėtų įvertinti jų efektyvumą.

Aut. teisės: TV3
TV3
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)