Latvijoje pasiektas ilgiausio pokalbio mobiliuoju telefonu rekordas  (6)

Latvijoje buvo pagerintas ilgiausio pokalbio telefonu pasaulio rekordas. Pirmąją vietą renginyje pasidalino dvi poros, kurių pokalbis truko 54 val. ir 5 min. – beveik 11 val. ilgiau, nei ligšiolinis rekordas. Joms atiteko piniginiai prizai – po beveik 15 tūkst. Lt kiekvienai komandai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ organizuotame renginyje taip pat dalyvavo atstovai iš Lietuvos – Jevgenijus Tiurinas ir Robert Jacek Nadtočij. Prakalbėję 46 valandas, jie taip pat pagerino pasaulio rekordą ir gavo beveik 7,5 tūkst. Lt. Anksčiau užregistruotas ilgiausio pokalbio telefonu pasaulio Gineso rekordas buvo 43 valandos, 8 minutės ir 55 sekundės. Jį buvo pasiekę du šveicarai.

Rekordo laimėtojai šį rezultatą pagerino beveik 11 val. Laimėtojai – Tatjana Fjodorova ir Leonids Romanovs bei Patriks Zvaigzne ir Kristaps Štals – buvo pasiryžę kovą tęsti ir toliau, tačiau organizatoriai, saugodami dalyvių sveikatą, nusprendė varžybas sustabdyti.

„Sveikiname „Tele2“ rekordo siekusias komandas. Kartu mums pavyko pasiekti naują ilgiausio pokalbio telefonu rekordą, kuris, planuojame, bus įamžintas pasaulio Gineso rekordų knygoje. Visos penkios poros tapo nugalėtojais, nes savo jėgomis ir ryžtu pagerino ankstesnį rekordą bei nustatė labai aukštą kartelę tiems, kas bandys jį pagerinti ateityje. Netrukus pateiksime dokumentus pasaulio Gineso rekordų organizacijai ir tikimės oficialaus rekordo patvirtinimo“, – sakė „Tele2“ valdybos Latvijoje pirmininkas Valdis Vancovics.

Siekdami rekordo renginio dalyviai buvo griežtai stebimi ir turėjo laikytis Gineso rekordų organizacijos nustatytų taisyklių. Dalyviai privalėjo kalbėtis iš anksto pateiktomis temomis, pokalbio metu tyla negalėjo trukti ilgiau nei 10 sekundžių, o po kiekvienos pokalbio valandos dalyviams buvo suteikiama penkių minučių pertrauka.

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)