„LulzSec“ programišiai savo veiklą atnaujins balandžio 1 d. (Video)  (1)

Programišių grupuotė „Lulz Security“ (LulzSec), susijusi su tarptautiniu programišių judėjimu „Anonymous“ bei neseniai nukentėjusi nuo savo grupuotės narių areštų, pranešė, jog greitu metu grįš prie savo pirminės veiklos, kurią buvo nutraukę 2011 m. viduryje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ta proga programišiai publikavo „Youtube“ vaizdo klipą, kuriame pranešama, jog politikai ir stambios korporacijos gali sulaukti eilės kibernetinių atakų bangos jau nuo balandžio 1 d.

„Visos planetos Korumpuotų vyriausybių ir korporacijų nelaimei, mes grįšime balandžio 1 d.. Iš tikrųjų, labai keista buvo tikėtis, jog kelių „LulzSec“ narių areštai galės sustabdyti mus visus. Jūs nesugebėsite sustabdyti mūsų“, – pranešė „LulzSec“ nariai. Hakeriai taip pat atkreipė dėmesį į kai kurias unikalias operacijas, kurios, jų manymu, bus įrašytos į istoriją. Balandis jau ne už kalnų, todėl mes greitai sužinosime, jei tik „LulzSec“ atnaujins savo atakas.

Priminsime, jog šių metų kovo mėnesio viduryje tapo žinoma, jog programišių grupuotės „galva“ Ektoras Ksavjeras Monseguras, žinomas slapyvardžiu Sabu, pusę metų bendradarbiavo su FTB agentais ir išdavė jiems kelis svarbius „Lulz Security“ narius, kurie buvo sulaikyti JAV ir keliose Europos šalyse.

Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)