Mažasis "Apple iPad" dienos šviesą išvys spalį  (9)

Gandai apie „Apple“ planšetinį kompiuterį „iPad“ su 7,85" įstrižainės ekranu internete sklando jau seniai. Analitikų, kuriuos cituoja portalas CNET, teigimu, „mažasis iPad“ rinkoje turi pasirodyti 2012 m. spalį, tuo tarpu versijos su 8 GB duomenų kaupikliu kaina bus 299 $ (~ 810 lt).


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ekspertai pranašauja, jog iki 2012 metų pabaigos bus parduota maždaug 10 mln. „iPad“ su 7,85″ ekranu, o per visus „Apple“ 2013-uosius finansinius metus bus realizuota maždaug 35,2 mln. vienetų šių planšetinių kompiuterių. Akivaizdu, taip bus siekiama užkariauti tą kainų segmentą, kuriame dabar karaliauja „Android“ planšetiniai kompiuteriai.

Taip pat akivaizdus ir tas faktas, jog bus galima kalbėti apie „kanibalizacijos“ pradžią šios „Apple“ produktų linijos viduje. Analitikai skaičiuoja, jog „iPad mini“ tituluojamas „Apple“ „mažylis“ pritrauks maždaug 25 % tų pirkėjų, kurie linko įsigyti „iPad“ versiją su 9,7″ įstrižainės ekranu. Antra vertus, „Apple“ vadovybė tikisi, jog su „mini iPad“ pavyks gauti daugiau naudos, nei patirti nuostolių dėl vidinės konkurencijos. Preliminarūs skaičiavimai rodo, jog „Apple“ per 2013 finansinius metus parduos 91,6 mln. planšetinių kompiuterių.

Ekspertai mano, jog „Apple“, išleidusi savo mažąją „mini iPad“ versiją su 16 GB duomenų kaupikliu, iš rinkos pašalins planšetinį kompiuterį „iPad 2“, kuris šiuo metu siūlomas už 399 $. Taip pat spalį kompanija iš Kupertino išleis atnaujintą trečios kartos „iPad“ versiją, kuri turės lengvesnį akumuliatorių, kitokį ekraną (preliminariai, „Sharp“ gamybos) bei galės pasigirti kita kameros nugarinėje dalyje montavimo vieta.

Aut. teisės: Faceit.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (9)

Susijusios žymos: