Po sėkmingo eksperimento „Login 2013“ lietuviai savo produktą siūlys pasaulinio lygio konferencijoms (Video)  (0)

Daugiau nei trečdalis populiariausios Baltijos šalyse progreso konferencijos „Login 2013” auditorijos yra pasiryžę palikti Žemę, kad galėtų tyrinėti Marsą, – tai rodo konferencijos metu gauti interaktyvūs auditorijos apklausos rezultatai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tokie duomenys gauti vienam iš „Mars-One“ įkūrėjų Bas Lansdorp Vilniuje pristatant savo projektą per ateinantį dešimtmetį įkurti žmonių gyvenvietę Marse, o konferencijos dalyvių tuo metu klausiant, ar jie norėtų palikti Žemę ir keliauti gyventi į Marsą. 

Interneto komunikacijos naujoves kasmet aptariančios konferencijos „Login 2013”dalyviai buvo vieni pirmųjų pasaulyje, turėjusių galimybę realiu laiku išreikšti savo nuomonę ir vertinimus pasinaudojant interaktyvia auditorijos apklausos sistema „IQ Polls”. Dviejų dienų konferencijoje dalyviai atsakė į 56 klausimus, susijusius su pranešimais ir diskusijomis. Konferencijos metu balsuota daugiau nei tris tūkstančius kartų.

Klausydami „Apple“ kompanijos vieno iš įkūrėjų Steve Wozniak pranešimo, per 80 procentų „Login 2013” auditorijos pritarė, jog reikia daug drąsos, kad šiais laikais būtų galima išrasti kažką naujo. Tokią nuomonę dalyviai išreiškė pranešimo metu balsuodami savo išmaniaisiais telefonais arba planšetėmis. 

„Pirmą kartą mūsų sukurta sistema buvo naudojama konferencijoje, kurioje dalyvavo pasaulinio lygio pranešėjai, ir kurioje vienu metu buvo susirinkęs toks didelis kiekis dalyvių, paraleliai vyko balsavimai keliose salėse. Tačiau sistema veikė puikiai ir mes esame tuo patenkinti – įsitikinome, kad galime drąsiai žengti į pasaulinio lygio konferencijas ir pasiūlyti jiems inovatyvų būdą bendrauti su savo auditorijomis“, – sakė vienas iš „IQ Polls” projekto partnerių Rytis Laurinavičius. 

Pasak Arnoldo Rogoznyj, „Login 2013” konferencijos įkūrėjo ir vadovo, tokia patogi tiesioginė dalyvių apklausa bus konferencijų verslo kasdienybė ateityje: „Džiaugiuosi, kad turėjome progą išbandyti „IQ Polls” sistemą jau dabar ir gavome puikius rezultatus – tiek pranešėjai, tiek dalyviai buvo nustebinti galėdami bendrauti realiu laiku ir ekrane išvysti kiekvieno dalyvio balsą“. 

„IQ Polls” – tai unikali šių metų pradžioje lietuvių sukurta programinė įranga, kuri paprastai ir greitai leidžia apklausti neribotą kiekį žmonių, rezultatus apibendrina ir pateikia realiu laiku. Dalyviai prie sistemos jungiasi naudodami savo išmaniuosius įrenginius – tam tereikia nuskaityti QR kodą ir išreikšti savo nuomonę užduotu klausimu. Sistema patogi tuo, kad dalyviai neprivalo registruotis ar kitokiu būdu identifikuoti save – apklausoje automatiškai gali dalyvauti tik tie, kurie žino apklausos ID ar QR kodą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(7)
(0)
(0)

Komentarai (0)