Windows 8.1 žaidėjams atnešė daugiau problemų, nei naudos  (12)

Kompiuterinių žaidimų gerbėjai iš įvairių pasaulio šalių pradėjo skųstis dėl naujojo kompanijos Microsoft operacinės sistemos atnaujinimo Windows 8.1: paaiškėjo, kad įdiegus jį ima „stabdyti“ kai kurie žaidimai, praneša Reddit.com.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pasirodo, tai susiję su klaida programinėje sistemoje DPI, atsakingoje už pikselių tankio apdorojimą veikiant iškart su keliais monitoriais. Dėl šios klaidos Windows 8.1 negali tiksliai atpažinti kompiuterinės pelės siunčiamų signalų, tad pelės žymeklis ekrane ima periodiškai „tampytis“, laikas nuo laiko judėdamas iš vienos ekrano pusės į kitą, sakoma pranešime.

Vartotojai interneto forumuose skundžiasi, kad tokia klaida trukdo ne tik žaisti žaidimus, bet ir dirbti su įprastinėmis biuro programomis. Pasak jų, minėtieji trukdžiai iki Windows 8.1 atnaujintuose kompiuteriuose pastebimi žaidžiant žaidimus, kurie nėra suderinami su „Raw Input“ arba „Direct Input“ programine įranga (visi „Call of Duty“ serijos žaidimai, „Metro 2033“, „Deus Ex: Human Revolution“ ir kt.).

Šaltinio teigimo, korporacijos Microsoft atstovai šios problemos kol kas nekomentuoja.

Aut. teisės: TV3
TV3
(16)
(0)
(4)

Komentarai (12)

Susijusios žymos: