Dešimt brangiausiai parduotų visų laikų interneto adresų  (0)

Skaičiuojama, kad maždaug 500 interneto svetainių visame pasaulyje buvo parduota už milijoną dolerių arba brangiau. Kaip ir galima tikėtis, su sekso ir lošimų industrija susijusios interneto svetainės tikrai nėra paskutinėje vietoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tinklalapis businessinsider.com pateikia brangiausiai parduotų domenų sąrašą:

class="alien" class="alien"

MI.com – 3,6 mln. dolerių

class="alien"

Kinijos bendrovė „Xiaomi“ mi.com įsigijo šių metų balandžio mėnesį. Tai yra brangiausias šių metų domeno pardavimas. Taip pat teigiama, kad šis tinklalapis yra brangiausias, kurį kada nors įsigijo Kinijos interneto bendrovė. „Xiaomi“ mi.com ketina panaudoti savo vardo populiarinimui.

class="alien"

IG.com – 4,7 mln. dolerių

class="alien"

Šis sandoris įvyko 2013 – ųjų metų rugsėjo mėnesį. Anksčiau Ig.com priklausė Brazilijos paieškos sistemai iG, o vėliau buvo įsigytas Londono IG Group.

class="alien"

Medicare.com – 4,8 mln. dolerių

class="alien"

Šių metų gegužės mėnesį eHealthInsurance.com sumokėjo Medicare.com 4,8 mln. dolerių. 4,3 mln. buvo sumokėta grynais, likusi dalis įrašyta į skolą.

class="alien"

Clothes.com – 4,9 mln. dolerių

class="alien"

Už domeną Clothes.com „Zappos“ 2008 m. sumokėjo beveik 5 mln. dolerių. Dabar abu tinklalapiai priklauso „Amazon“.

class="alien"

Toys.com – 5,1 mln. dolerių

class="alien"

„Toys „R“ Us“ 2009 m. sumokėjo daugiau nei 5 milijonus dolerių už šį domeną. Praėjus vos keliems mėnesiams ir kitas su žaislais susijęs tinklalapis Candy.com buvo parduotas už 3 mln. dolerių.

class="alien"

Slots.com – 5,5 mln. dolerių

class="alien"

Slots.com pirmą kartą buvo užregistruotas 1995 m. ir dabar yra naudojamas internetiniams lošimams. Jis 2010 m. buvo parduotas už 5,5 milijono dolerių. Jeigu tinklalapio pavadinime esančių simbolių skaičių padalinsime iš penkių, gausis, kad vienas simbolis vertas daugiau nei milijono dolerių. Taigi po daugiau nei milijoną už vieną raidę – neblogas rezultatas.

class="alien"

Diamond.com – 7,5 mln. dolerių

class="alien"

Odimo.com už nemenką mokestį tinklalapio valdymą perleido juvelyrikos mažmenininkei bendrovei Ice.com privataus sandorio metu. Tinklalapis buvo įsigytas beveik už dešimt kartų didesnę sumą, nei buvo nupirktas.

class="alien"

Porn.com – 9,5 mln. dolerių

class="alien"

2007 m. tai buvo brangiausiais domenas, įsigytas už grynuosius ir antras pagal brangumą po Sex.com. „Moniker“ padėjo parduoti domeną „MXN Limited“.

class="alien"

Fund.com – 9, 999 95 mln. dolerių

class="alien"

„Cler Media“ tarpininkavo sandoriui, kuriuo beveik niekas negalėjo patikėti: Fund.com buvo įsigytas grynaisiais 2008 metais už beveik 10 mln. dolerių.

class="alien"

Sex.com – 13 mln. dolerių

class="alien"

2010 m. parduotas tinklalapis įėjo į Guinnesso rekordų knygą kaip brangiausiai parduotas visų laikų interneto tinklalapis. „Escom“ jį už 13 mln. dolerių pardavė „Clover Holdings“.

Aut. teisės: 15min.lt
(11)
(3)
(8)

Komentarai (0)