Microsoft išmaniosios apyrankės Band tuoj po išleidimo tapo deficitine preke (Video)  (1)

Daugeliui ekspertų buvo keista, kad Microsoft išmanioji apyrankė Band nesulaukė pompastiškų prezentacijų ir reklamų.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ji tiesiog pasirodė firminėje el. parduotuvėje, tačiau panašu, kad pirmoji Microsoft Band partija jau išparduota.

Ekspertų teigimu, ši informacija leidžia kalbėti apie Microsoft atsargumą, pristatant rinkai sau naują produktų kategoriją. Ribota partija neleis užsigulėti sandėliuose neišparduotų dėvimos elektronikos įrenginių, ir tik pirmieji vartotojų atsiliepimai leis suprasti, kur reikia judėti toliau.

Puslapio Fudzilla žurnalistai patvirtino, kad firminės Microsoft mažmeninės prekybos parduotuvėse prie išmaniųjų apyrankių Band buvo galima pamatyti eilių, todėl mobilūs įrenginiai buvo išparduota vos per keletą dienų.

Tikėtina, kad kompanija Microsoft tiesiog neapskaičiavo debiutinės partijos dydžio, todėl didelis vartotojų susidomėjimas lėmė nemažą deficitą. Dabar belieka tik stebėti Microsoft veiksmus jai naujame rinkos segmente.

Išmanioji apyrankė turi eilę daviklių: širdies ritmą matuoja optiniu metodu, pagreitėjimą nustato, remdamasi trimis koordinatėmis, yra GPS imtuvas, apšvietimo sensorius, UV spindulių, temperatūros davikliai ir t.t. Vieną kartą visiškai įkrautas prietaisas dirba dvi dienas.

Toks žingsnis tampa naujausiu „Microsoft“ žingsniu skaitmeninių sveikatos priežiūros technologijų srityje po 2007 metais įsigytos medicinos duomenų registravimo įmonės „HealthVault“.

„Tai tik „Microsoft“ kelių ateinančių metų vizijos sveikatos ir sporto srityje bei dėvimųjų technologijų derinime pradžia, – nurodo bendrovė oficialiame savo pranešime. – Norime prisijungti prie išmaniųjų ir tikslingai dėvimų drabužių mados sektoriaus, o pirmąja savo tokio pobūdžio produkcija prekiauti pradedame Jungtinėse Valstijose“.

Priminsime, kad Microsoft Band kaina sudaro $199 (545 lt be mokesčių), baterijos užteks iki 48 valandų. Deklaruojamas suderinamumas su Windows Phone 8.1, iOS 7.1 ir Android 4.3/4.4. Beje, Windows Phone vartotojai gali pasinaudoti balso asistentu Cortana – tam reikalui apyrankėje yra įdiegtas mikrofonas.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt
(13)
(1)
(12)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: