Gera žinia „Nokia“ gerbėjams – ketinama grįžti į mobiliųjų telefonų rinką  (6)

Leidinys „Re/code“, remdamasis iš informuotų šaltinių gauta informacija, pranešė, kad „Nokia“ planuoja sugrįžti į išmaniųjų ir mobiliųjų telefonų rinką.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prisiminsime, kad „Nokia“ mobiliųjų telefonų verslą pardavė IT milžinei „Microsoft“. Pagal 5,44 mlrd. eurų vertės sandorį Suomijos kompanija dar negali gaminti išmaniųjų telefonų su „Nokia“ prekės ženklu.

Apribojimas nustoja galioti ateinančių metų antroje pusėje ir ko gero tada „Nokia“ pristatys naujus išmaniuosius telefonus. Aparatų gamybos projektą prižiūrės padalinys „Nokia Technologies“, labiausiai žinoma dėl patentuotų technologijų licencijavimo. Šis departamentas taip pat kūrė planšetę su „Android 5.0“ operacine sistema „N1“, kuri buvo pristatyta praėjusių metų pabaigoje.

Pasak šaltinio, bent vienas iš būsimų „Nokia“ išmaniųjų telefonų gali būti sukurtas bendradarbiaujant su kinų bendrove „Meizu“. Kinijos bendrovė bus atsakinga už prietaiso dizainą, o „Nokia“ pasirūpins technine įranga.

Ar naujos kartos suomių išmanieji telefonai bus labai populiarūs sunku pasakyti, tačiau reikėtų pažymėti, kad mobiliųjų padalinį pardavus „Microsoft Corporation“, „Nokia“ telefonų paklausa nuolat mažėja.

Suomijos įmonė internete pasirodžiusios informacijos nekomentuoja.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(24)
(1)
(23)

Komentarai (6)