Įdomus eksperimentas: paaiškėjo, kuri naršyklė naudoja mažiausiai energijos (Video)  (4)

Specialistai atliko eksperimentą, kurio metu įvertino skirtingų naršyklių energijos suvartojimo efektyvumą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Paaiškėjo, kad nešiojamasis kompiuteris „Surface Book“ ilgiausiai veikia naudojant „Microsoft Edge“ naršyklę. Tai pranešama oficialiame „Microsoft“ tinklaraštyje.

Ekspertai nešiojamuosiuose kompiuteriuose „Surface Book“ paleido keturias populiariausias naršykles – „Chrome“, „Edge“, „Firefox“ ir „Opera“. Skirtumas tarp prietaisų akivaizdžiausiai buvo matomas atkuriant vaizdo transliacijas.

Aktyviausiai kompiuterio bateriją naudoja „Google Chrome“: prietaiso baterijos pakako vos 4 valandų ir 20 minučių transliacijai. Nešiojamas kompiuteris su įjungta „Mozilla Firefox“ „išgyveno“ 5 valandas ir 9 minutes, o su „Opera“ – 6 valandas ir 19 minučių. Geriausiai pasirodė „Surface Book“ su „Microsoft Edge“ – 7 valandos ir 22 minutės.

Be to, ekspertai patikrino, kiek energijos, veikiant minėtoms naršyklėms, suvartoja nešiojamojo kompiuterio procesorius, Wi-Fi modulis ir vaizdo plokštė. Buvo nustatyta, kad Wi-Fi modulis elektros energijos suvartoja beveik tiek pat veikiant bet kuriai naršyklei, tačiau „Edge“ konkurentus pranoksta efektyvesniu procesoriaus ir grafikos plokštės energijos suvartojimu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(34)
(19)
(15)

Komentarai (4)