Norite mažiausiai „Android“ problemų? Rinkitės „Nexus“ arba „Huawei“, venkite „Sony“ ir HTC  (5)

Pastaraisiais mėnesiais „Google Inc.“ deda dideles pastangas stengdamasi pagerinti savo mobiliosios operacinės sistemos „Android“ saugumą, tačiau statistika rodo, kad rezultatai kol kas nėra geri.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kompanija „Duo Securities“ išsiaiškino, kad iki 2016 metų balandžio 30 dienos naujausi OS ištaisymai buvo įdiegti vos 17 proc. visų aktyvių „Android“ prietaisų. Ir visa tai nepaisant to, kad 68 proc. visų naudojamų prietaisų nėra pasenę tiek, kad jiems nebūtų galima išleisti atnaujinimų.

Toks didelį skirtumą tarp potencialių galimybių ir realybės analitikai yra linkę aiškinti tuo, kad kritinių atnaujinimų pristatymo išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams efektyvumas priklauso ne tik nuo „Google“, bet ir prietaisus gaminančių bendrovių. Tiesiai iš „Google“ atnaujinimus gauna tik „Nexus“ serijos modeliai.

„Duo Securities“ taip pat pateikė duomenis apie prekės ženklus, kurių gaminiai turi visus paskutinius atnaujinimus.

Šiuo atžvilgiu geriausiai pasirodė kinų gamintojas „Huawei“, kurio net 77 proc. aktyvių prietaisų jau gavo naujausius OS saugumo ir kitokių trūkumų ištaisymus. Daugiausia „Android“ prietaisų parduodanti „Samsung“ šiame reitinge atsiliko ir nuo nuo LG bei „Motorola“, o blogiausiai savo parduotų prietaisų saugumu rūpinasi „Sony“ ir HTC.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(32)
(11)
(21)

Komentarai (5)