Ambicingas „Tele2“ iššūkis: liepos 22-23 d. įrodysime, kad Lietuva jau pralenkė net ir P. Korėją!  (1)

Lietuva mobiliojo 4G interneto technologijomis pralenkė visą pasaulį – mūsų šalyje organizuojamas pirmas pasaulyje kompiuterinių žaidimų turnyras, kuriame žaidėjai naudosis tiktai mobiliuoju internetu. „Game Show“ kartu su „Samsung“ ir „Tele2“ organizuojamas toks turnyras „GSL Baltics Samsung Challenge“ liepos 22-23 d. muzikos festivalio „Radistai Village“ metu įvyks Molėtų rajono Grabuosto ežero Obuolių saloje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Sala ežero viduryje turnyrui pasirinkta neatsitiktinai. Apie proveržį organizuojant žaidimų turnyrus mobiliuoju internetu „Game Show“ paskelbs visai tarptautinei elektroninio sporto – eSporto – bendruomenei, todėl ieškota vietos, kur laidinio interneto nėra visai, o žaidėjai norėtų atvykti.

Stabilus interneto signalas yra vienas iš būtinų reikalavimų organizuojant eSporto turnyrus, todėl iki šiol žaidėjai galėjo varžytis tik ten, kur veikia laidinis internetas, yra vietinis LAN tinklas ar bevielis Wi-Fi ryšys. Mobiliojo ryšio operatoriui nusprendus įrodyti, kad mobilusis 4G internetas patikimumu nenusileidžia laidiniam internetui, Lietuva turi galimybę parodyti, kaip technologijomis pranokstame net ir Pietų Korėją.

„Pietų Korėjoje eSporto ir mobiliosios technologijos yra ypač pažengę, tačiau turnyrų per mobiliojo interneto tinklą ten dar nerengia. Busime pirmieji ir tikiu, kad viskas pavyks. Daug žaidimų entuziastų nori mobilumo ir sportui naudojasi nešiojamaisiais kompiuteriais. Tačiau turnyrai tebėra pririšti prie fizinės infrastruktūros ir laidų. Norime parodyti, kad suvaržymų žaidėjams nebeliko, ir bet kuri eSporto disciplina gali būti žaidžiama net ir saloje, kur veikia tik mobilusis 4G internetas“, – sakė Ignatas Bobrovičius, „Game Show“ vykdantysis direktorius.

„Mėgstame pasakoti, kaip greitasis 4G internetas gali pakeisti laidinį internetą ir patenkinti visus poreikius. Labai gerai, kad 4G ryšio patikimumą patvirtins ypač reiklūs interneto vartotojai – eSporto profesionalai. Tinklas parengtas tokioms apkrovoms ir nepaves. Mūsų tinklas dengia beveik visą Lietuvą, tad turnyrus bus galima rengti ten, kur gražiau ir patogiau, o ne ten, kur laidas siekia“, – teigė Valerij Kovzan, „Tele2“ technikos direktorius.

Atranka į turnyrą Obuolių saloje vyks žaidžiant varžybas internetu, šį ir ateinantį savaitgalį. Kvalifikacines varžybas į „GSL Baltics Samsung Challenge“ laimėjusios 16 geriausių Baltijos šalių komandų „League of Legends“, „Counter-Strike: Global Offensive“ ir „HearthStone“ disciplinose varžysis dėl daugiau kaip 6000 eurų prizinio fondo.

„GSL Baltics Samsung Challenge“ organizuoja tarptautinė kompanija „Game Show“, rengianti pasaulinio lygio eSporto turnyrus ir pirmoji už Pietų Korėjos ribų transliuojanti dedikuotą eSporto/žaidimų TV kanalą. Turnyro atrankinės varžybos bus transliuojamas internetu, o jo finalinis etapas Obuolių saloje – ir tiesiogiai per TV kanalą „Sport 1 HD“.

Daugiau informacijos apie turnyrą, jo laiką ir registraciją galima skelbiama http://baltics.gsl.tv/lt/.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(28)
(2)
(26)

Komentarai (1)