Užfiksuota: šiam vyrukui pokemonų gaudymas baigėsi labai liūdnai (Video)  ()

It virusas plintantis pokemonų gaudymo žaidimas apsėdo net vairuotojus. Jungtinėse Valstijose vaikinas, mobiliuoju telefonu mėginęs sučiupti virtualų gyvūnėlį, nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į policijos automobilį.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Apie 3 val 30 min vietos laiku trys Baltimorės pareigūnai šnekučiuojasi baigę savo budėjimą. Tačiau netrukus ant vieno pareigūno įtaisyta kamera užfiksuoja, kaip į šalia stovintį policijos automobilį trenkiasi pro šalį važiuojanti mašina, kuri nulekia tolyn nė nestabtelėjusi.

Vis dėlto avarijos kaltininkas toli nenuvažiuoja, prie jo netrukus prisistato viską filmuojantys pareigūnai. Tai ne pirmas panašus incidentas, kai išsiblaškę, į telefoną dėl pokemonų „sulindę“ amerikiečiai sukelia avarijas. Pareigūnai įspėja, kad žaidimai prie vairo gali baigtis tragedija.

Tuo metu amerikiečių verslininkai jau sukūrė naujadarą „pokekonomika“, apibūdinantį jiems nešamą „Pokemon GO“ žaidėjų naudą. Štai vienos Niujorko picerijos savininkas per išmaniąsias programėles įsigijo pokemonus į jo vietą priviliojančių modulių.

Išleidęs vos 110 dolerių pokemonų vilionėms, verslininkas dabar skaičiuoja 75-iais procentais išaugusį pelną, nes į jo piceriją gaudyti virtualių gyvūnėlių ėmė plūsti žmonės.

Aut. teisės: TV3
TV3
(11)
(9)
(2)

Komentarai ()