„Samsung“ papasakojo, kaip veikia „Galaxy Note 7“ akių rainelės skeneris: „tai saugiausia technologija iš visų esamų rinkoje“ (Video)  ()

Vartotojo identifikavimui „Galaxy Note 7“ gavo akių rainelės skenerį, kurio veikimo principą paaiškino gamintojo atstovai. Ši biometrinė autentifikavimo sistema prietaiso savininką atpažįsta pagal dviejų arba vienos rainelės atvaizdą. „Samsung“ šią identifikavimo sistemą vadina viena iš saugiausių ir patikimiausių, kadangi kiekvieno žmogaus akies rainelės struktūra yra unikali.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Skenavimo metu gauta vartotojo informacija saugoma užšifruoto kodo forma, o kai savininkas iš naujo skenuoja akis, prietaisas vaizdą palygina su išsaugotu kode. Gautam vaizdui sutapus su išsaugotu įrenginyje, vartotojas gauna prieigą prie išmanioj telefono.

„Galaxy Note 7“ kamera turi specialų vaizdo filtrą ir infraraudonųjų spindulių LED jutiklį, kurie prietaisui leidžia tiksliai atpažinti rainelės raštą blogo apšvietimo sąlygomis ir nepriklausomai nuo vartotojo akių spalvos.

„Samsung“ specialistai pranešė, kad jų skenavimo technologija gavo IEC 62.471 atitikties sertifikatą, ir užtikrina vartotojus, kad šios autentifikavimo sistemos naudojimas neturės įtakos sveikatai. Be to, įrenginyje numatytas automatinis sustabdymas tam atvejui, jei vartotojas yra per arti infraraudonųjų spindulių jutiklio.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(6)
(3)
(3)

Komentarai ()