„Dell“ pristatė naujausius žaidimų kompiuterius: galingiausia techninė įranga, akių sekimo technologija ir specialus suderinimas virtualiai realybei  ()

Bendrovės „Dell“ žaidimų kompiuterių padalinys „Alienware“ atnaujino savo nešiojamųjų ir stacionarių prietaisų serijas praėjus vos savaitei po mobiliųjų vaizdo plokščių „NVIDIA GeForce GTX 1080“, „1070 GTX“ ir „GTX 1060“ su „Pascal“ architektūra anonso.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kiekvienas grafikos lustas bus dedamas į atitinkamą korpusą: kompaktiškiausias nešiojamasis kompiuteris „Alienware 13“ gaus „GTX 1060“, „Alienware 15“ – „GTX 1070“, o serijos flagmanas „Alienware 17“ – „ GTX 1080“.

Gamintojas nepamiršo ir alternatyvių sprendimų gerbėjų. AMD pranešė, kad 15,6 ir 17,3 colių modeliai gali būti komplektuojami su stacionarams skirtu spartintuvu „Radeon RX 470“, naudojančiu ketvirtosios kartos GCN architektūrą „Polaris“. Be to prie nešiojamųjų kompiuterių, naudojant „Graphics Amplifier“ priedą, galite prijungti išorinį grafikos greitintuvą.

Visi trys kompiuteriai buvo sukurti ir virtualios realybės palaikymui. Žinoma, reikliausiems VR projektams prireiks „Alienware 17“ su „GTX 1080“, bet pradinio lygio sistema „Alienware 13“ tiks paprastesniems VR žaidimams ir aplinkai. Trys naujienos yra optimizuotos naudoti su šalmais „Oculus Rift“ ir „HTC Vive“.

Nors „Alienware“ pabrėžia, kad žaidimų kompiuterių srityje sumažinti storį ir svorį niekada nebuvo prioritetas, bendrovė kiekvieną modelį padarė bent 15 proc. plonesniu, pagerino šilumos išsklaidymą, išlaikė tvirtą korpusą, pagamintą iš magnio lydinio ir anoduoto aliuminio. Nešiojamieji kompiuteriai aprūpinti firminiu kelių zonų RGB apšvietimu „AlienFX“ ir klaviatūra „TactX“, kurios klavišai turi plieninį sustiprinimą ir 2,2 mm eigą. „Alienware 13“ storis sumažėjo nuo 28 iki 22 mm, 15 colių modelio – nuo 34 iki 25,4 mm, o „Alienware 17“ „sublogo“ nuo 34,4 iki 29,9 mm, lyginant su praėjusių metų modeliais.

Kaip ir anksčiau, ypatingas dėmesys skiriamas „Alienware“ ekranams. Pirkėjas gali pasirinkti konfigūraciją  tiek su tradiciniais ekranais, tiek su 13,3 colių qHD (2560 x 1440) su jutikliniu OLED ekranu arba 15,6″ ir 17,3″ UHD (3840 x 2160) IGZO IPS matricą. Du didesnės įstrižainės modeliai dabar gali būti aprūpinti FHD ir QHD ekranais su 120 Hz atnaujinimo dažniu ir kadrų sinchronizavimo technologijos „NVIDIA G-Sync“ palaikymu. Yra HDMI 2.0 ir „Thunderbolt 3“ palaikanti USB-C jungtis.

Visi trys kompiuteriai gavo kameras su autorizacijos pagal veidą „Windows Hello“ palaikymu ir akių sekimo technologiją („Alienware 15“ ir 17). Pastaroji jau ne pirmą kartą pasirodo nešiojamuose kompiuteriuose: anksčiau ją jau pasirinko MSI, tačiau tikrai pirmą kartą matome tokią gilią integraciją. Alienware naudoja technologiją, pavyzdžiui, išjungti klaviatūros apšvietimą, kai vartotojas nežiūri į ją,  taip pat leidžia peržiūrėti žaidimo įrašą, atsižvelgiant į tai, kur tam tikru konkrečiu metu žiūrėjo geimeris, o tai turėtų padėti suprasti mažiausias padarytas klaidas.

Akių judesių sekimo technologija „Tobii EyeX“ vienu žvilgsniu leidžia nešiojamąjį kompiuterį „pažadinti iš miego“. Vis daugiau ir daugiau žaidimų ją palaiko. Pavyzdžiui, „Deus Ex: Mankind Divided“ leidžiama žvilgsniu pasirinkti daiktą, o „Tom Clancy’s The Division“ – nusitaikyti į priešą. „Tobii EyeX“ taip pat palaiko „Watchdogs II“ ir keletas „Assassin’s Creed“ serijos žaidimų.

Visi nešiojami kompiuteriai gali būti komplektuojami tik su „Intel Skylake“ procesoriais. Pigesni modeliai naudoja iki „Core i7-6500U“, o brangesni – iki 4,1 GHz paspartintus „Core i7 6820HK“. Tai reiškia, kad šio atžvilgiu charakteristikos nepasikeitė. DDR4 @2667 operatyviosios atminties talpa gali būti iki 32 GB, o nuolatinės – iki 3 TB su papildomu SSD kaupikliu. „Alienware 15“ ir „Alienware 17“ JAV  bus parduodami nuo rugsėjo 30 d., o „Alienware 13“ ir „Alienware 17“ variantas su „GTX 1080“ pasirodymas atidėtas iki lapkričio 13 d.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(8)
(0)
(8)

Komentarai ()