Technologijų perversmas iš „Sony“: tokio OLED televizoriaus ekrano dar neregėjote (Video)  ()

Štai jums ir inovacija: televizorius be garsiakalbių. Tik neskubėkite smerkti „Sony“ inžinierių, jie dar ne tokie užmaršūs, kad sukurtų televizorių, rodantį be garso. Naujieji A1E serijos televizoriai garsą turi, tik jį skleidžia ne garsiakalbiai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Po pertraukos į OLED rinką sugrįžti nusprendusi „Sony“ tai daro su trenksmu: trijų įstrižainės dydžių (55, 65 ir 77 colių) 4K raiškos televizoriais. Šią televizorių seriją „Sony“ pristatė technologijų parodoje „CES 2017“.

Kaip ir pridera OLED technologijos televizoriams, jie rodo ryškų, kontrastingą vaizdą, sodrias spalvas ir turi plačius matymo kampus. Tačiau tuo „Sony“ neapsiribojo.

Plonus ir ypač siaurą rėmelį turinčius televizorius nuspręsta statyti ne ant kojelės, o tiesiai ant grindų (ar kito tvirto paviršiaus) ir atremti į specialų laikiklį. Žiūrint iš šono šie televizoriai atrodo tarsi didžiuliai nuotraukų rėmeliai.

Tačiau šis laikiklis turi savo paskirtį: jame sumontuotos televizoriaus „smegenys“ ir visos reikiamos jungtys.

Tuo metu garsiakalbius iš itin plono ekrano „Sony“ apskritai pašalino – kokia iš jų nauda, jei garsas sklinda tolyn nuo žiūrovo? Vietoje to televizoriuje sumontuotas akustinis ekrano paviršius, pavadintas „Acoustic Surface“. Paprasčiau sakant, garsą skleidžia pats televizoriaus ekranas.

Beje, panaši technologija jau buvo pritaikyta ir kituose gaminiuose. Pavyzdžiui, kinų gamintojo „Xiaomi“ telefone „Mi Mix“ su vadinamuoju „bekraščiu ekranu“ taip pat atsisakyta garsiakalbio, o pokalbio metu garsą skleidžia telefono ekranas.

A1E serijos televizoriuose įdiegta „Android TV“ operacinė sistema, be to, juose integruotas „Chromecast“ funkcionalumas.

 

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
Autoriai: Gediminas Gasiulis
(38)
(5)
(33)

Komentarai ()