Jau pranešama apie pirmąjį „iPhone 8 Plus“ sprogimą - ugnies nebuvo, bet korpusas išplėštas (Video)  (2)

„Apple“ pradėjo prekybą „iPhone 8“ ir „iPhone 8 Plus“ visame pasaulyje nuo rugsėjo 22-osios. Lietuvoje prekyba šiais telefonais pradėta savaite vėliau, nuo rugsėjo 29-osios. Pirminiai pranešimai rodo, kad šie telefonai be garso trikdžių skambučių metu ir baterijos sąnaudų, ką gamintojai žada netrukus ištaisyti atnaujinimais, didesnių problemų neturi. Tačiau Taivane pirkėjai yra sunerimę dėl pranešimo apie vieną sprogusį „iPhone 8 Plus“, rašoma „gizmochina.com“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Anot Taivano žiniasklaidos, moteris, vardu Wu iš Taičungo auksinį 64 gigabaitų atminties „iPhone 8 Plus“ įsigijo rugsėjo 23-ąją. Telefonas veikė puikiai iki antradienio popietės, tačiau tuomet netikėtai sprogo įkrovos metu.

Pranešama, kad telefone likus 70 proc. baterijos galios moteris paliko jį krautis naudodama originalų pakrovėją.

Straipsnyje teigiama, kad telefonas sprogo vos per 3 minutes. Nuotraukoje matyti šio sprogimo poveikis telefonui.

Nėra pranešama apie tai, kad telefonas būtų užsiliepsnojęs, tačiau sprendžiant iš nuotraukos, matyti fiziniai telefono korpuso pažeidimai, kuriuos galėjo padaryti nuo sprogimo išsiplėtųsi baterija.

Straipsnyje taip pat rašoma, kad moteris naudoja „iPhone“ jau daugelį metų nuo pat „iPhone 4“ laikų ir niekada nebuvo susidūrusi su panašia situacija. Taivano žiniasklaidos teigimu, minėtasis „iPhone 8 Plus“ pristatytas patikrinti į gamyklą.

Aut. teisės: TV3
TV3
(4)
(6)
(-2)

Komentarai (2)