Lietuvio pusės metų uždarbis iš kriptovaliutų - „Lamborghini Huracan“ (Video)  (8)

Didžiausią Lietuvoje kriptovaliutų kasyklą apleistame baseine įkūręs Paulius Aršauskas praėjusių metų darbą vainikavo įspūdingu pirkiniu – juodu „Lamborghini Huracan“. Itališką superautomobilį jis vadina įgyvendinta vaikystės svajone.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2018-02-16 Lietuvio pusės metų uždarbis iš kriptovaliutų - „Lamborghini Huracan“ (Video)  (8)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pirmiausia apie ypatingą pirkinį P. Aršauskas pranešė savo „Youtube“ paskyros gerbėjams. Čia jis pademonstravo ir tai, kaip automobilis atkeliauja vilkiko priekaboje, ir prisipažino, kad kol kas komentarų neturi.

15min P. Aršauskas pasakojo, kad norimas automobilis jam – tarsi apdovanojimas už pusės metų darbą. Paklaustas, kodėl įsigijo būtent „Lamborghini“, pašnekovas minėjo, kad itališkas superautomobilis buvo savotiška vaikystės svajonė.

„Pirkau iš pastarųjų pusės metų uždarbio iš kriptovaliutų“, – sakė P. Aršauskas, automobiliui išleidęs maždaug 250 tūkst. eurų.

Nors orai, atrodytų, superautomobiliui ne patys tinkamiausi, pašnekovas sakė, kad jau spėjo įsigytu automobiliu pasivažinėti. Prireikė tik susimontuoti žiemines padangas.

„Žmonės žiūri, reaguoja, bet pats suprantu, kad prie gerų dalykų lengva priprasti. Pasivažinėjau porą dienų ir jau pripratau, atrodo, įprasta susisiekimo priemonė. Bet, aišku, kai pirmą kartą pamatai, tai tikrai įspūdį palieka“, – kalbėjo pašnekovas.

Dabar norėtų nebent „Bugatti“

Automobilio, sakė P. Aršauskas, žvalgėsi kurį laiką. Automobilis, pasakojo pašnekovas, buvo iš Vokietijos, tačiau jį pardavinėjo „Lamborghini“ salone Londone.

„Nuskridom, apsižiūrėjome, viskas patiko, tad ir nusipirkome“, – sakė pašnekovas, prisipažinęs, kad norėjo išskirtinės spalvos.

P. Aršauskas pasakojo, kad yra turėjęs sportiškų automobilių ir anksčiau, tačiau įsigijus „Lamborghini“, anot jo, sunku norėti ko nors daugiau. „Nebent „Bugatti“, – šyptelėjo pašnekovas.

Jis pabrėžė, jog nepaisant to, kad dabar garsiai kalbama apie kriptovaliutų krizę ir jų nuvertėjimą, valiutas „kasant“, anot P. Aršausko, miegama ramiau nei jomis spekuliuojant biržoje, tad ir pirkinys jam neatrodo pernelyg drąsus net ir atsižvelgiant esamą situaciją.

„Galų gale, manau, tokius pirkinius žmonės įsigyja ne iš paskutinių pinigų. Tad reikia planuoti finansus ir nebus ko nerimauti“, – pastebėjo superautomobilio savininkas.

Spėjo užfiksuoti nusižengimą

Tiesa, kriptovaliutų specialisto sekėjai netruko pastebėti išskirtinį automobilį mieste, taip pat nufotografuoti pastatytą per dvi neįgaliesiems skirtas automobilių stovėjimo vietas.

Tokia nuotrauka netruko atsirasti P. Aršausko feisbuko paskyros komentaruose su klausimu, ar tai – tas pats automobilis. Superautomobilio savininkas į ilgas kalbas nesileido ir perklausė: „Mano, na ir ką?“.

Internautai pastebėjo, kad tai – ne pirmas P. Aršausko nusižengimas. Jam priklausantis sportiškas visureigis BMW X6 M, papuoštas vardiniu numeriu, taip pat buvo užfiksuotas pastatytas neįgaliesiems skirtoje stovėjimo vietoje.

Aut. teisės: 15min.lt
Autoriai: Dina Sergijenko
(4)
(87)
(-83)

Komentarai (8)