„Windows 10“ spalio mėnesio atnaujinimas gerokai įstrigo: dabar vėl prieinamas, failai nebedingsta, bet dabar galima įsidiegti tik rankiniu būdu  ()

Šis „Windows 10“ spalio mėnesio atnaujinimas nelabai vykęs, nes pradėjus jį platinti žmonės pastabėjo, kad jiems dingsta failai. Ši problema, žinoma, palietė ne visus, bet atnaujinimo platinimas buvo sustabdytas. Paskui dar buvo išsiaiškinta, kad ir integruotas „Windows 10“ archyvatorius irgi gali pradanginti failus. „Microsoft“ teigia viską nuodugniai ištyrę ir dabar failai nebedingsta.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tyrimas buvo vykdomas su „Windows Insiders“ programos dalyviais ir dabar atnaujinant operacinę sistema failai pasilieka kompiuteryje.

Esamu metu „Windows 10“ spalio mėnesio atnaujinimą galima įsidiegti tik rankiniu būdu, automatinis atnaujinimas bus paleistas kiek vėliau.

„Micrososft“ šį kartą atnaujinimą platins daug atsargiau. Operacinė sistema neatsinaujins jei bus nesuderinamų programų, atnaujinimas bus nukeliamas iki tol, kol problemos bus pašalintos.

Šis „Windows 10 1809“ atnaujinimas svarbus ir žaidėjams, nes leidžia išnaudoti Raytracing technologiją su DirectX papildymu DXR.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(9)
(0)
(9)

Komentarai ()

Susijusios žymos: