„Žmonės eis iš proto, kai po kelių metų „Apple“ pristatys tokią pačią technologiją“. Ką tokio surado „Huawei P30 Pro“ viduje ir kodėl ši technologija yra fantastiškai perspektyvi (Video)  (4)

„Youtube“ kanalo „Jerry Rig Everything“ šeimininkas, savo gebėjimu sistemingai naikinti naujausius išmaniuosius telefonus, pritraukiantis milijonus žiūrovų, išmėsinėjo naujausią „Huawei“ flagmaną – telefoną „P30 Pro“, kuris patį filmuko autorių nustebino klijų kiekiu ir periskopinės kameros konstrukcija.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Periskopinė kameros konstrukcija, pirmąkart išmaniųjų įrenginių istorijoje panaudota būtent „P30 Pro“ įrenginyje, suteikia galimybę sutalpinti 5x optinio priartinimo galimybės lęšių rinkinį itin ploname telefono korpuse. O kadangi tai yra tik pirmasis toks bandymas, galima manyti, kad periskopinės kameros konstrukcija ateityje dar smarkiai tobulės ir pateiks daug malonių staigmenų.

Teoriškai toks kameros konstravimo būdas pašalina vieną didžiausių kliūčių kuriant lęšių sistemą: jos nebereikia projektuoti taip, kad, kaip iki šiol būdavo įprasta, ji tilptų į telefono storį – atėmus ekrano ir apsauginės sienelės užimamą storį ši erdvė vargu ar gali būti didesnė už 5 milimetrus. Dabar šonu paversta lęšių sistema galės būti kad ir penkių centimetrų ilgio. Svarbu, kad tilptų į kur kas mažiau ribotą telefono plotį. Ar net aukštį – nelygu, kokį vidaus išdėstymą sugalvos inžinieriai.

Kanalo autorius pagrįstai prognozuoja, kad ateityje naudojant tokią konstrukciją bus galima pasiekti ir 10x, ir 15x optinį didinimą, o didžiausias išgarsėjimas jos laukia po poros metų. „Žmonės eis iš proto, kai po kelių metų „Apple“ pristatys tokią pačią technologiją“, – juokavo Jerry.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: 15min.lt
(69)
(7)
(62)

Komentarai (4)