Garmin sukūrė turbūt patį atspariausią GPS laikrodį, kuris atitinka net karinius standartus (Foto)  (3)

Garmin sukūrė Instinct Tactical Edition – atsparų lauko išmanųjį GPS laikrodį. Jis kurtas pagal karinius standartus (MIL-STD-810G) terminiam, smūgių ir vandens atsparumui (įvertintas iki 100 metrų) su pluoštu sustiprintu polimeriniu korpusu. Jame yra chemiškai apdorotas ir įbrėžimams atsparus ekranas, kuriame rodoma informacija yra lengvai matoma net ryškioje saulės šviesoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Instinct serija greitai įsitvirtino kaip laikrodis žmonėms, kuriems reikia tokios pat atsparios įrangos, kaip ir sąlygos, kuriose jie yra,“ sakė Danas Bartelis (Dan Bartel), Garmin buitinės technikos pasaulinės prekybos viceprezidentas.

„Įtraukus taktines Garmin Tactix serijos funkcijas, Instinct Tactical Edition apjungia geriausias abiejų produktų linijų savybes, kad užtikrintų taktines ir multisporto funkcijas žmonėms, kurie laiką leidžia lauke bei kuriems būtinas laikrodis, kuriuo galima pasikliauti net sudėtingiausiomis sąlygomis.“

Instinct Tactical Edition yra numatytos navigavimo ir treniruočių funkcijos, todėl jame įdiegtos ir kelios funkcijos, skirtos būtent taktinėms operacijoms, tarp jų – Jumpmaster ir iš anksto įkrauti taktiniai veiksmai, kelionės taškų planavimas, dvigubos padėties GPS formatavimas ir galimybė matyti su naktinio matymo įranga. Oro operacijoms naudojamas Jumpmaster su trimis šuolio rūšimis: HAHO, HALO ir Statiniu.

Nustatykite laikrodį dviejų pozicijų režimu ir laikrodis viename duomenų ekrane vienu metu rodys dvi koordinačių sistemas, tokias kaip MGRS bei ilguma-platuma. Kai įjungiamas naktinio matymo režimas, ekrano fono apšvietimo nustatymai sumažinami iki minimumo, kad netrukdytų naktinio matymo akiniams.

Papildomai pat pridėtos patobulintos Garmin Tactix® serijos funkcijos, tarp jų – galimybė matyti su naktinio matymo įranga, Jumpmaster, dvigubos padėties GPS formatavimas, iš anksto įkrautų taktinių veiksmų ir kelionės taškų planavimo rodymas. Instinct Tactical Edition turi ir naująjį slaptąjį režimą, kad GPS buvimo vieta nebūtų saugoma bei skelbiama.

Įjungus slaptąjį (maskavimosi) režimą, bus atšauktas GPS buvimo vietos įrašymas ir dalijimasis, taip pat nutrauktas belaidis ryšys. Veikiant slaptajam režimui, GPS vieta matoma prietaise, tačiau vieta neišsaugoma prietaiso atmintinėje ir adresai neperduodami. Tai suteikia galimybę treniruotis vietose, kur kyla pavojus dėl vietos duomenų saugumo, jeigu prietaisas būtų prarastas arba įrašyti veiksmai – nukopijuoti. Slaptasis režimas greitai nutraukia visą belaidį ryšį į ir iš prietaiso.

Nepriklausomai nuo to, ar stovyklaujate, treniruojatės ar vykdote kasdienę veiklą, Instinct Tactical Edition registruoja pulsą, žingsnius, nuvažiuotą atstumą, sudegintas kalorijas ir daug ką kitą. Žygis, bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, irstymasis baidare ir slidinėjimas – tai tik keletas prietaiso palaikomų veiklų.

Instinct Tactical Edition įdėtas akumuliatorius, kuris prietaisą aprūpina energija išmaniojo laikrodžio režime iki 14 dienų, GPS režime iki 16 valandų ir UltraTrac™ energijos taupymo režime net iki 40 valandų. Dabar laikrodį galima įsigyti už rekomenduojamą 349,99€ pardavimo kainą.

Instinct Tactical Edition yra naujausias iš Garmin lauko prietaisų segmento gaminių, kuriame kreipiamas dėmesys į technologijų ir inovacijų plėtrą, siekiant pagerinti vartotojų patirtį lauke - žygiuose, medžioklėje, bėgiojant, važiuojant kalnų dviračiu, žaidžiant golfą, nardant arba treniruojant šunis. Garmin lauko prietaisai yra svarbūs instrumentai įvairaus lygmens lauko mėgėjams. Norėdami sužinoti daugiau apie kitus Garmin lauko prietaisus ir paslaugas, apsilankykite www.garmin.com/outdoors.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(12)
(3)
(9)

Komentarai (3)