„Microsoft“ atskleidė, kokie „Surface“ nešiojami kompiuteriai turės „Intel“, o kurie „AMD“ procesorius (Video)  ()

„Microsoft“ oficialiai atskleidė „Surface Laptop 3“ nešiojamus kompiuterius. Nors senesni gandai teigė, kad „Microsoft“ būsimuose „Surface“ kompiuteriuose naudos AMD procesorius, bet tuo tikėjo ne visi.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dabar jau aišku, kad 13,5 colių ekraną turinčiuose kompiuteriuose išvysime „Intel“ procesorių, o 15 colių ekrano „Surface“ kompiuteriai bus varomi AMD procesorių. Šių dviejų kompiuterių kainos atitinkamai prasidės nuo 999 USD ir 1199 USD. Kompiuteriai realiai bus išleidžiami spalio 22 dieną.

„Surface Laptop 3“ kompiuteriuose bus montuojami „Ryzen 5 3580U“ ir „Ryzen 7 3780U“ procesoriai. Teigiama, kad šie procesoriai siūlys geriausią grafikos spartą „Surface“ klasės nešiojamuose kompiuteriuose. Jau žinoma, kad šie lustai specialiai pritaikyti „Surface“ kompiuteriams. Pavyzdžiui, „Ryzen 7 3780U“ turi „Vega 11“ grafiką.

Palyginimui, įprastas „Ryzen 7 3700U“ procesorius turi „Vega 10“ grafiką. Naujieji procesoriai turės dar didesnį boost dažnį, o tai turi suteikti geresnį sistemos atsaką. Dar reikia paminėti, kad „Surface“ kompiuteriai turi „FreeSync“ ekranus.

„Microsoft“ iš „Intel“ į „Surface Laptop 3“ kompiuterius montuos „Ice Lake“ architektūros procesorius. Šie procesoriai priklauso 10-ai „Core“ procesorių šeimai ir yra gaminami naudojant 10 nm litografiją.

„Surface Laptop 3“ kompiuteriai turės 8-16 GB RAM ir 128 GB – 1 TB kaupiklius duomenims.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis
(1)
(0)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: