Nauja inovacija meškeriotojams – pamatyk savo laimikį kol neužkibo  ()

Garmin, pirmaujantis pasaulyje jūrų navigacijos elektronikos gamintojas, pranešė, kad apdovanojimus pelnęs Panoptix LiveScopeTM tiesioginio skenavimo sonarą papildė nauja perspektyvinio režimo funkcija, pakeisiančia tai, kaip meškeriotojai iki šiol sugebėjo sugauti savo laimikį. Ypatingai skirtas tiems žvejams, kurie savo mėgstamiausia vieta pasirinko seklius vandens telkinius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Su papildytu Panoptix LiveScope, meškeriotojai tiesioginiame transliavime galės pamatyti reljefą, masalą ir plaukiančias žuvis po valtimi ir aplink ją, net ir stovėdami vietoje. Dabar, be esamų LiveScope Forward ir Down režimų, meškeriotojai galės naudoti ir naują perspektyvos režimą, pasiekdami precedento neturintį matomumą, puikiai tinkantį sekliam vandeniui.

„Naujojo LiveScope perspektyvos režimo dėka pamiršite apie sunkumus, susijusius su žvejyba prie dokų ir prie kranto“ - pasakojo Dens Bartels, Garmin pasaulinės vartotojų prekybos viceprezidentas. LiveScope apjungia dvi revoliucines inovacijas – skenuojantį hidrolokatorių ir tiesioginį perdavimą iš jo - kad iš abiejų technologijų būtų galima gauti geriausias savybes. Dabar meškeriotojai galės lengvai gauti išsamius vaizdus aplink ir po valtimi iš trijų unikalių apžvalgos taškų, naudodamiesi vienu lengvai montuojamu prietaisu.”

Naujojo perspektyvinio režimo laikiklio dėka, LiveScope LVS32 galima lengvai pritaikyti prie žvejybos rūšies, nereikia jokių papildomų įrankių. Galimi trys režimai, kurie teikia neįtikėtinai aiškius sonaro vaizdus, kuriuose realiuoju laiku rodomos žuvys, plaukiojančios aplink, besiartinančios ar nutolstančios nuo valties po vandeniu:

  • pasukus prietaisą į šoną, įjungiamas „vaizdo iš viršaus“ perspektyvos režimas, leidžiantį pamatyti, kas yra valties priekyje 50 pėdų atstumu;
  • pakreipus prietaisą į priekį galima matyti kas yra aplink valtį;
  • pakreipus prietaisą žemyn matome viską, kas yra po valtimi.

LiveScope taip pat turi padėties ir krypties atskaitos sistemą (AHRS), kuri nuolat reguliuoja hidrolokatoriaus spindulius, kad kompensuotų valties judėjimą, todėl žvejai visada matys stabilų sonaro vaizdą net ir esant blogam orui. Norint naudoti perspektyvos režimo funkciją, meškeriotojams reikia Panoptix LiveScope sistemos ir perspektyvos režimo laikiklio. LiveScope sistemoje yra komplektas su GLS 10 hidrolokatorius juodoje dėžėje su LVS32 įrenginiu ir lengvai naudojamas Garmin Marine Network sujungimas, kurį lengva pastatyti ir integruoti su suderinamu Garmin kartografu.

Garmin Panoptix LiveScope buvo pristatytas 2018 metais ir iš karto gavo ICAST apdovanojimą, kaip Geriausias įrenginys parodoje ir Geriausias elektroninis prietaisas. Nacionalinė jūrų elektronikos asociacija apdovanojo LiveScope kaip Metų technologija 2018 metais ir 2019 metais  buvo pripažinta geriausiu produktu laivybos pramonėje. Taigi Garmin pažengė žingsnį į priekį, papildydama savo revoliucinį įrenginį ir taip nustatydama naujus standartus šioje srityje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(6)
(5)
(1)

Komentarai ()