Kuo ypatingas naujasis „Play Station 5“ valdymo pultelis? Jausite, kaip bėgate per žolę  (6)

„Play Station 4“, viena populiariausių žaidimų konsolių pasaulyje, gaminama nuo 2013 metų. Ir jau artėja laikas, kai ketvertą reikės pakeisti penketu. Dabar „Sony“ parodė ir naują pultelį, kurį gaus „Play Station 5“ pirkėjai. „DualSense“ vardą gavęs pultelis turės nemažai įdomių savybių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Play Station 5“ pasirodys metų pabaigoje. Na, bent jau taip manoma - COVID-19 pandemija gali pakoreguoti šiuos planus. Kita vertus, toks įrenginys tiesiog privalo pasirodyti prieš Kalėdas - po eglute šią konsolę ras ne vienas vaikas. Ir suaugęs žaidimų entuziastas. „Play Station 5“ pasižymės didesne atmintimi, geresne grafika ir kitomis geromis savybėmis. „Sony“ teigia, kad buvo pagerintos visos PS4 savybės. Apie tai - kada nors vėliau, kai bus žinoma daugiau techninių detalių. O dabar pažvelkime į naująjį valdymo pultą.

PS5 pultelis suapvalėjo ir šiek tiek padidėjo, tačiau „Sony“ mano, kad dėl naujos jo formos jis iš tikrųjų atrodo mažesnis ir yra lengvesnis. Gamintojas teigia, kad jis yra patogesnis ir nevargina rankų. „DualSense“ pultelis pasižymi dviejų spalvų dizainu ir turi kuklų, bet pastebimą šviesų dizainą. „Sony“ teigia, kad jis taupiai naudos baterijų energiją.

Mygtukynas išliko praktiškai nepakitęs, tačiau dalinimosi mygtuką („share“) pakeitė kūrimo mygtukas („create“). „Sony“ teigia, kad jis išlaiko visas turėtas funkcijas, tačiau dabar pasiūlys daugiau. Tuo tarpu L2 ir R2 mygtukai įgijo programuojamas fizines savybes. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, dabar žaidėjai galės pasirinkti, ką jaučia spausdami tuos mygtukus - įprastą kliktelėjimą ar tolygų pasipriešinimą. Tai padės įsijausti į žaidimą.

Kalbant apie pojūčius, „DualSense“ pultelis dabar ne šiaip vibruos - jis gali pasigirti nauja jutimine sistema. Vibracijos kontroliuojamos taip tiksliai, kad žaidėjas rankomis pajus, kaip jo žaidime vairuojamas automobilis trenkiasi į sieną ar jo avataras gauna smūgį į veidą. „Sony“ teigia, kad pojūčiai bus tokie tikslūs, kad žaidėjas jaus skirtumą tarp ėjimo kietu šaligatviu ir bėgimo per žolę. Jis taip pat pajaus, kai jo vairuojamas automobilis nuriedės nuo asfalto ant žvyro.

Naujasis PS5 pultelis taip pat pasirūpino ir garsu. Dabar jis turi mikrofoną ir neblogus garsiakalbius. Tai reiškia, kad žaidėjui nebus reikalingos ausinės, kad galėtų pasikalbėti su savo komandos nariais. Ar pasakyti, kad jis artimai pažįsta jūsų mamą ar kitus šeimos narius. Žinoma „DualSense“ pultelis turės ir įprastą 3,5 mm lizdą.

PS5 „DualSense“ pultelis tikriausiai patiks ne visiems žaidėjams - bet tai galima pasakyti apie bet kurį naują žaidimų įrenginį. Reikia tikėtis, kad jis bus patogus ir tie pažadėti pojūčiai iš tikrųjų leis geriau įsivaizduoti skirtingas žaidimuose sutinkamas tesktūras.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(29)
(5)
(24)

Komentarai (6)