LG siūlo unikalią švaraus oro sistemą  ()

IFA 2020 LG Electronics (LG) suteiks naują reikšmę švariam, asmeniniam orui ir pristatys „PuriCare™“ nešiojamąjį oro valytuvą. Kaip pasauliniai švaraus oro sprendimų lyderiai, LG ilgai buvo siejami su sveiku ir higienišku gyvenimu ir tokia reputacija paskatino juos sukurti visiškai naują nešiojamųjų oro valytuvų technologiją, kuri suteikia iki tol nematyto lygmens nešiojamą apsaugą. „LG PuriCare“ nešiojamąjį oro valytuvą tam tikrose rinkose bus galima įsigyti ketvirtajame ketvirtyje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„LG PuriCare“ nešiojamasis oro valytuvas išsprendžia dilemą, kuri kyla dėl to, kad pačių žmonių namuose pasidarytos kaukės ne visada yra kokybiškos, o vienkartinių kaukių neretai pritrūksta. „LG PuriCare“ nešiojamame oro valytuve naudojami du H13 HEPA filtrai, panašūs į filtrus, naudojamus bendrovės gaminamuose namų oro valymo įrenginiuose.

Dėl naujausių LG oro valymo pasiekimų ir itin veiksmingų keičiamų filtrų, nešiojamasis „PuriCare“ suteikia gaivų ir švarų orą viduje ir išorėje. „Dual Fans“ dvigubi ventiliatoriai ir patentuota „Respiratory Sensor“ sistema leidžia LG nešiojamajam oro valytuvui suteikti vartotojams galimybę kvėpuoti švariu, filtruotu oru. Tuo tarpu „Respiratory Sensor“ sensorius atpažįsta žmogaus kvėpavimo ciklą ir garsą ir atitinkamai pritaiko dvigubą trijų greičių vėdinimo technologiją. Dėl jos ventiliatoriai automatiškai pagreitėja, paspartindami oro patekimą, ir sulėtėja tam, kad sumažintų pasipriešinimą iškvepiant, kad kvėpavimas nekeltų jokių pastangų.

 

Ergonomiškas dizainas, sukurtas remiantis kruopščiais veido formos tyrimais, leidžia „LG PuriCare“ nešiojamajam oro valytuvui tobulai prisitaikyti prie vartotojo veido ir sumažinti oro pratekėjimą aplink nosį ir smakrą. Dizainas taip pat suteikia galimybę patogiai nešioti įrenginį ilgą laiką. Dėl efektyvios ir lengvos 820 mAh baterijos įrenginys gali veikti iki aštuonių valandų žemu režimu ir iki dviejų valandų – aukštu režimu*.

Negana to, į inovatyvaus LG asmeninio oro sprendimo komplektą įeina dėklas, kuris padės išlaikyti higieną tarp naudojimų. Įrenginyje įdiegtos UC-LED lempos sunaikina kenksmingas bakterijas, o unikalus dėklas leidžia įkrauti kaukę ir nusiunčia pranešimą į „LG ThinQ“ programėlę („Android“ / iOS), kuomet reikia pakeisti filtrus, kad įrenginys veiktų geriausiai, kaip tik įmanoma. Taip pat, kadangi kiekvienas LG „PuriCare“ nešiojamojo oro valytuvo komponentas – nuo filtrų iki ausų dirželių – yra keičiamas ir perdirbamas, tai taip pat yra ir aplinkai draugiškas sprendimas.

 

„PuriCare“ nešiojamasis oro valytuvas yra džiaugsmingas mūsų didėjančios produktų, skirtų gerinti sveikatą ir higieną, papildymas“, teigė Dan Song, „LG Electronics Home Appliance & Air Solution“ bendrovės prezidentas. „Šiuo metu, kai vartotojai ieško būdų padaryti savo gyvenimą saugesnį ir patogesnį, svarbu, kad galėtume pasiūlyti sprendimus ir suteikti pamatuojamą naudą.“

IFA 2020, rugsėjį LG pristatys virtualiąją parodą, kurioje bus galima pamatyti naujausias inovacijas, iš kurių bus pristatytas ir „LG PuriCare“ nešiojamasis oro valytuvas. Apsilankykite www.lg.com/exhibition ir sužinokite daugiau.

*Remiantis produkto naudojimu 25 laipsnių Celsijaus temperatūroje. Rezultatai gali skirtis priklausomai nuo aplinkos sąlygų ir kitų išorinių veiksnių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(5)
(4)
(1)

Komentarai ()