Atsižvelgė į pandemijos keliamas fobijas: LG pristatė šaldytuvus su bekontaktėmis durimis ir dezinfekavimo funkcija (Video)  ()

Užsitęsusi Covid-19 pandemija žmonių sąmonėje sukūrė įvairių fobijų, todėl profesionalūs rinkodaros specialistai (ir ne tik jie) suskubo tuo naudotis. Elektronikos gamintojai taip pat čia neliko nuošalyje ir kuria įvairius pasiūlymus kūno ir sielos sveikatai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„LG Electronics“ ruošiasi artėjančioje CES parodoje pristatyti atnaujintų „InstaView Door-in-Door“ šaldytuvų seriją su pažangiomis funkcijomis ir originaliu dizainu. Tarp debiutantų naujų savybių yra galimybė be kontakto atidaryti duris, naudojant balso komandą, ir „UVnano“ technologija, skirta geriamojo vandens dezinfekavimui dozatoriuje.

Naujos kartos modeliai taip pat išsiskiria dideliu stikliniu langu, įtaisytu priekiniame skydelyje. Dukart palietus, jis tampa skaidrus ir leidžia pamatyti šaldytuvo turinį, tokiu būdu taupant energiją ir vartotojo judesius. Be to, prietaisai gaus funkciją, leidžiančią automatiškai atidaryti duris balsu. LG interaktyvi balso technologija taip pat leis vartotojams patikrinti ledo ir vandens dozatorių būklę.

„LG InstaView“ serijos šaldytuvai gaus ir „LG UVnano“ funkciją, skirtą ultravioletiniu švitinimu dezinfekuoti dozatoriuje esantį vandenį. Gamintojo teigimu, tai pašalina iki 99,99% bakterijų, esančių ant šaldytuvo dozatoriaus krano. „UVnano“ įsijungia automatiškai kas valandą arba, jei pageidaujama, rankiniu būdu įjungiama paspaudus atitinkamą mygtuką. Dar viena naudinga galimybė, vadinama „LG Craft Ice“, yra skirta ledo kamuoliukams generuoti.

 

„LG buitinės technikos populiarumas šiais sunkiais metais mums buvo tikras netikėtumas. Atsižvelgėme į padidėjusį vartotojų susidomėjimą ir praplėtėme inovacijų ribas buitinės technikos srityje tam, kad 2021 m. pagamintume dar kokybiškesnius ir įdomesnius gaminius“, – pažymėjo „LG Electronics Home Appliance & Air Solution“ bendrovės prezidentas Liu Zhe Cholis.

 

„LG InstaView Door-in-Door“ palaiko patentuotas šviežumo išsaugojimo technologijas „LINEARCooling“ ir „DoorCooling +“ . Pastaroji tolygiai atvėsina visą šaldymo kamerą, paskirstydamas galingą oro srautą iš viršuje esančios vėdinimo angos. Tuo pat metu naudojant „Door-in-Door“ funkciją sumažėja vidiniai šalto oro nuostoliai.

Naujoji „LG InstaView“ šaldytuvų serija bus pristatyta LG virtualiame stende 2021 m. sausio 11 d. parodos CES 2021 metu. Naujų produktų kaina vis dar nepaskelbta.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(3)
(1)
(2)

Komentarai ()