Beveik dugne - naujame automobilių patikimumo reitinge „Tesla“ aplenkė tik tris markes  (10)

JAV duomenų analizės ir vartotojų pasitenkinimo tyrimų kompanija „J.D. Power“ paskelbė naują patikimiausių automobilių markių reitingą. Ir jame „Tesla“ yra labai žemai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„J.D. Power“ kasmet apklausia kelias dešimtis tūkstančių apynaujų automobilių savininkų. Šįkart apklausoje dalyvavo 80 tūkstančių žmonių, turinčių 3 metų senumo automobilį. Jiems reikėjo papasakoti, su kokiomis problemomis susidūrė per pastaruosius 12 mėnesių. Pagal tai buvo sudarytas patikimiausių markių reitingas, kuriame „Tesla“ užėmė 30-ąją vietą iš 33. Garsiausias elektromobilių gamintojas pasaulyje aplenkė „Jaguar“, „Alfa-Romeo“ ir, žinoma, „Land Rover“.

„Tesla“ savininkai pranešė, kad vidutiniškai 100 automobilių teko 176 gedimai. Palyginimui, šio reitingo viršūnėje buvo „Lexus“, kurios 100 automobilių patyrė 81 problemą.  Antroje vietoje buvo „Porsche“ (86), trečioje - „Kia“ (97). 

 

Iš tikrųjų, tai yra prastas rezultatas. Daug kas norėtų pasakyti, kad tikriausiai šie gedimai buvo smulkūs, tačiau tai vis tiek yra gedimai, kainuojantys laiką ir pinigus. „Tesla“ automobilių savininkai pranešė apie gendančias klimato kontrolės sistemas, kėbulo problemas, stringantį ekraną.

Kita vertus, „Tesla“ savininkai vis tiek yra patenkinti savo automobiliais ir daugelis jų nekeistų. Be to, nemažą dalį problemų galima ištaisyti ir pamiršti. Pavyzdžiui, apdailos problemos įprastai ištaisomos pakankamai greitai ir negrįžta. Galiausiai, kalbame apie 3 metų senumo automobilius - tarp jų patenka ir ankstyvieji „Model 3“, kurie pradžioje išties turėjo labai daug kokybės problemų. Vėliau „Tesla“ pasitaisė ir su laiku kokybė, panašu, gerėja.

 

„Tesla“, beje, neleidžia savo pirkėjams dalyvauti tokios apklausose, bet „J.D. Power“ pasistengė ir vis tiek surinko pakankamai daug automobilių savininkų, kurie norėjo papasakoti apie savo patirtį.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(45)
(7)
(38)

Komentarai (10)