„Toyota“ investuos daugiau nei milijoną eurų, kad apsaugotų senus automobilius  (6)

Senesni „Toyota“ automobiliai gamintojo nėra pamiršti. Tiesą sakant, „Toyota“ ketina išleisti daugiau nei milijoną eurų, kad padėtų juos apsaugoti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Toyota“ nori padėti senesnių markės automobilių savininkams apsaugoti savo automobilius nuo katalizatorių vagysčių. Šiuo metu jos labai dažnos ir net Vakarų Europoje dažnai vyksta viduryje baltos dienos. Katalizatoriuose yra labai vertingų metalų (platinos, paladžio, rodžio). Kai šių retų metalų kaina pakyla, suaktyvėja katalizatorių vagys.

Senesni automobiliai yra ypač pažeidžiami, nes jų savininkai retai rūpinasi saugumu. Be to, katalizatoriai juose dažniau nėra papildomomis priemonėmis apsaugomi nuo vagysčių.

 

Taigi, „Toyota“, bendradarbiaudama su saugumo bendrove „Smartwater“, pagamins ir išdalins 50 tūkstančių katalizatorių žymėjimo rinkinių, kuriais bus galima pažymėti daugiau nei 100 tūkstančių „Toyota“ ir „Lexus“ markių automobilių. Tik kuo tai padės?

Na, ženklai ant katalizatorių nebus matomi vagims, tačiau juos bus galima surasti. Taigi, sandėliuose ir metalų supirktuvėse rasti katalizatoriai bus lengviau susiejami su nusikaltimais. Tai turėtų padėti atgrasyti katalizatorių vagis ir vogtų katalizatorių supirkėjus.

 

Kol kas ši programa pradedama Jungtinėje Karalystėje, bet vėliau turėtų išplisti ir kitose šalyse. Senesnių „Toyota“ ir „Lexus“ savininkai turės kreiptis į atstovybes ir jų automobiliai bus žymimi nemokamai.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(15)
(4)
(11)

Komentarai (6)