Lėktuvų pilotai irgi žmonės: "karštos diskusijos" metu pražiopsotas reikiamas oro uostas  (7)

JAV iš San Diego į Mineapolį skridęs lėktuvas praskriejo oro uostą, kuriame turėjo leistis, ir nuskrido dar 240 kilometrų. Teigiama, kad pilotai „buvo išsiblaškę“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kontaktas su daugiau nei 12 kilometrų aukštyje skridusiu avialinijų „Northwest Airlines“ lėktuvu buvo prarastas valandą ir buvo baiminamasi, kad orlaivis užgrobtas, praneša BBC.

Įgula nurodė, kad atitraukė dėmesį dėl „karštos diskusijos“, tačiau pareigūnai tikrins, ar jie nebuvo užmigę. Lėktuvas su 147 keleiviais atkūrus ryšį sėkmingai nutupdytas Mineapolyje.

Nacionalinės transporto saugumo tarybos paskelbtame pareiškime teigiama, kad „įgula pareiškė, kad jie karštai diskutavo dėl avialinijų politikos ir jų dėmesys nukrypo nuo situacijos“.

Tarybos atstovas spaudai Keithas Holloway naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė, jog pranešimai, kad pilotai užmigo yra „spekuliatyvūs“, tačiau tyrimas nagrinės „nuovargio problemas“. Iš lėktuvo buvo paimtas balso įrašas bei kiti skrydžio duomenys.

Po to, kai orlaivis praskrido savo oro uostą, jis ore išbuvo dar 16 minučių, iki atkurtas ryšys su lėktuvo pilotais. Prieš tai, baiminantis užgrobimo, buvo informuoti kariškiai, kurie parengė du reaktyvinius lėktuvus.

„Northwest Airlines“ pernai susijungė su „Delta Air Lines“ avialinijomis. „Delta Air Lines“ paskelbė pareiškimą, kad tiek skrydžio pilotas, tiek jo pavaduotojas „atleisti nuo aktyvaus skraidymo“ iki bus priimtas tolesnis sprendimas.

Brentas Bjorlinas, vienas lėktuvo keleivių, dienraščiui „Minnesota Star Tribune“ sakė, kad keleiviai nesuprato klaidos, iki nusileidus juos pasitiko saugumo pareigūnai.

Kita keleivė Andrea Allmon įvykį pavadino „neįtikėtinu“. „Tie vyrai turėtų skirti dėmesio skrydžiui. Keleivių saugumas turėtų būti svarbiausias“, – teigė ji.

Aut. teisės: lrt.lt
lrt.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (7)