Instrukcija, kaip įdiegti „Windows 10“ į kompiuterį (Video) (14)
Daugelis „Windows“ vartotojų jau prieš kelis mėnesius galėjo stoti į eilę prie norinčių vieni iš pirmųjų gauti operacinės sistemos atnaujinimą. Kaip teigia patys „Windows 10“ kūrėjai, tai yra visiškai naujos kartos operacinė sistema.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Beje, ši operacinė sistema bus prieinama ne tik asmeniniams kompiuteriams, tačiau ir planšetiniams bei išmaniesiems telefonams. Pirmieji laimingieji jau po vidurnakčio galėjo sulaukti pranešimo savo įrenginiuose, kuriuose skelbiama apie galimybę atnaujinti savo operacinę sistemą. Kitiems gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau.
Tačiau norintiems, bet nežinantiems, kaip galima savo asmeniniuose kompiuteriuose įsidiegti „Windows 10“ operacinę sistemą, rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus.
1. Sukurkite atsarginę duomenų kopiją. Programinės įrangos atnaujinimas nėra raketų mokslas, tačiau net ir toks ganėtinai elementarus procesas ne visada pavyksta iš pirmo karto. Būtent todėl, visų pirma, rekomenduotume susikurti atsarginę savo kompiuterio sistemos duomenų kopiją (angl. back up). Jeigu turite atskirą „Microsoft OneDrive“ debesies paskyrą, tuomet jūsų atsarginė kopija turėjo būti padaryta automatiškai.
2. Kaip gauti „Windows 10“? Tik operacinių sistemų „Windows 7“ bei „Windows 8.1“ naudotojai turi galimybę atnaujinti savo programinę įrangą į naują „Windows“ operacinę sistemą.
Norėdami gauti atnaujinimą, pasirinkite „Windows“ piktogramą sistemos dėkle (ji yra dešinėje pusėje apačioje) arba per START mygtuką kairėje - ieškokite atnaujinimų skilties.
Tuomet turėtumėte sulaukti įspėjimo, jog galite įsidiegti „Windows 10“ operacinę sistemą. Kuomet iššoks pranešimas apie tokią galimybę, jums tereikės sekti instrukcijas. Operacinės sistemos atnaujinimas turėtų užtrukti apie valandą, naujuose įrenginiuose apie 20 minučių.
3. Net jei jūsų kompiuteris palaiko „Windows 7“ ar „Windows 8.1“ operacinę sistemą, tai nereiškia, jog naujoji operacinė sistema taip pat veiks be priekaištų. Kompiuteris turi atitikti minimalius reikalavimus, kuriuos galite sužinoti čia.