Net iki 1720€ pigiau stulbinami elektriniai dviračiai! Žvėriška 1000W galia, vos per 4,9 sek. pasiekiamas 40 km/h, „Samsung“ baterija ir vienu įkrovimu iki 110km (Video)  ()

Žemiausios kainos istorijoje

Iš Vokietijos sandėlio

Greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą

Ribotas kiekis

1) „GOGOBEST GF600“ el. dviratis

2) „Samebike MY-SM26“ el. dviratis


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„GOGOBEST GF600“ el. dviratis

2789,99 € -1720,11€ 2789,99 €

1069,88 €

Imu!

iš Vokietijos

Kuponas: FFGF600

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

„GOGOBEST GF600“ - monstrinis elektrinis dviratis. Milžiniška galia, super talpi baterija, didžiuliai ratai ir kitos įspūdingos savybės.

Pradėkime nuo to, kad „GOGOBEST GF600“ elektrinis dviratis yra pagamintas iš tvirto 6061 aliuminio lydynio rėmo. Juo gali važiuoti net iki 200 kg svorio žmogus.

Šio dviračio sėdynės aukštis yra reguliuojamas, kas reiškia, jog juo gali važiuoti įvairaus aukščio žmonės. Štai kokie dviračio parametrai: 193 x 110 x dėl reguliuojamos sėdynės aukštis 85 - 100 cm.

Verta pažymėti, kad šis dviratis nėra sulankstomas.

Kalbant apie technines „GOGOBEST GF600“ specifikacijas, tai yra 1000W galios bešepetėlinį elektros variklį turintis elektrinis dviratis.

Toks galingas variklis leidžia įveikti 35° įkalnes ir vos per 4,9 sek. pasiekti 40 km/h greitį. Įspūdingi rezultatai. Kaip ir baterija.

Jis aprūpintas išimamu 48V 13Ah „Samsung“ baterijų paketu. Maksimali klasė ir labai patogus dalykas. Nereikia viso dviračio gabenti prie rozetės. Baterija yra įkraunama per 5-6 val.

Kiek jos užtenka? Gamintojas teigia, kad vien elektra nuvažiuosime iki 45 km. Jei minsime pedalus ir elektros motoras mums padės - iki 110 km.

Verta paminėti ir tai, kad čia valdymo sistema yra L-Drives (48V20A) vektorinis valdiklis.

Taip pat Shimano 7 pavarų sistema ir ZOOM dvigubi mechaniniai diskiniai stabdžiai. Žinoma ir amortizatoriai, kad važiavimas būtų maksimaliai malonus.

Svarbu ir tai, kad dviratis turi 26 colių dydžio pripučiamus ir plačius (4 colių) ratus. Su tokiais ratais aprūpintu dviračiu galima drąsiai važinėti praktiškai bet kokiais paviršiais: tiek mieste, tiek ir miško keliais.

„GOGOBEST GF600“ sveria 28 kg, tad jis skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važiuoti iki 190 cm aukščio ir 200 kg svorio žmogus.

Atitinka IP54 reitingą, tad juo galima važinėtis ir lynojant. LCD ekranas taip pat atsparus vandeniui ir pateikia labai informacijos.

Būtent šiame 5 colių LCD ekrane matysite visą informaciją: nuvažiuotą atstumą, greitį, pasirinktą važiavimo režimą, baterijos energijos likutį.

Ant vairo yra visos reikalingos valdymo rankenėlės.

„GOGOBEST GF600“ yra labai išvaizdus ir akį traukiantis monstrinis elektrinis dviratis. Tikras tankas ir labai galingas bei greitas, su kuriuo bus smagu važinėtis bet kokiais keliais.

O jei ieškote ko nors tradiciškesnio ir pigesnio, tada štai žemiau yra puikus pasiūlymas.

   
Rekordinė kaina!

„Samebike MY-SM26“

1580,99 € -817,63 € 1580,99 €

763,36 €

Imu!

iš Vokietijos

52% nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko TomTop

Svarbu: šiuo metu „Samebike MY-SM26“ el. dviračiai parduodami už mažiausią kainą rinkoje.

Taip pat greitas pristatymas į Lietuvą - visi mokesčiai jau sutvarkyti.

Kuo pasižymi „Samebike MY-SM26“?

„Samebike MY-SM26“ - puikus elektrinis dviratis, skirtas važinėti tiek dviračiams skirtais keliais, tiek ir įvairiais nelygiais ir duobėtais miško keliais.

Į akis labai krenta jo galingas 350W elektros variklis ir 48V 8Ah talpos baterija. Toks derinukas leidžia vien tik elektra nuvažiuoti iki 40 km., o papildomai minant pedalus net iki 80 km. Labai geri rezultatai.

Be to, baterija yra atskirai nuo dviračio nuimama bei patogiai įkraunama per 4-6 valandas, o tai taip pat geras rezultatas.

Baterijos turi įdiegtas apsaugos nuo perkaitimo, trumpo jungimo ir perkrovos, kas padės kuo ilgiau išlaikyti kokybišką baterijos tarnavimą.

„Samebike MY-SM26“ yra tvirto aliuminio rėmo, 26 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 21 pavara, LED žibintais ir t.t.

Verta paminėti ir tai, kad ant vairo turime visus valdymo mygtukus bei rankenėles.

Čia turime ir ryškų LCD ekraną, su papildomu apšvietimu, kas reiškia, kad informacija gerai matoma ir dienos metu.

Pačiame ekrane matysime elektrinio dviračio baterijos būseną, įkrovos lygį, važiavimo greitį - maksimalus greitis siekia 30 km/h, pasirinktą pavarą, nuvažiuotą atstumą.

„Samebike MY-SM26“ nėra sulankstomas elektrinis dviratis. Štai kokie jo išmatavimai - 170 * 67 * 102 cm. Sėdynės aukštis reguliuojamas: 82-102 cm.

Pats dviratis sveria 21 kg., tad jis yra labiau skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važinėti iki 150 kg svorio asmenys. Taip pat verta pažymėti ir tai, kad dviratis yra atsparus vandeniui - atitinka IP64 standartą.

Galiausiai didelis „Samebike MY-SM26“ privalumas yra ir jo palaikomi 4 važiavimo režimai.

Galima važiuoti vien elektros variklio pagalba, drauge minti pedalus, važiuoti kaip įprastu dviračiu arba aktyvuoti Pushing režimą.

Pastarasis ypač pravers važinėjant įvairiais nelygiais keliais. Pavyzdžiui, savo kojomis minate miško keliu ir pradėjus kopti į kalną, automatiškai įsijungia elektros variklis ir leidžia lengviau jį įveikti. Labai patogus dalykas ir pasivažinėjimą dviračiu paverčiantis dar malonesniu.

Apžvalgininkas parodo, kaip surinkti „Samebike MY-SM26“ elektrinį dviratį:

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(9)
(5)
(4)

Komentarai ()