[Vokietija] Už mažiausią kainą 12 linijų lazeriniai nivelyrai - super gausios pakuotės ir galimybės: puikus daiktas remonto ir statybų darbams  ()

Mažiausia kaina!

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Labai gausios pakuotės - papildomi priedai, laikikliai + 2 baterijos!

12 linijų, žalios spalvos lazeriai

Valdomi su mygtukais, pulteliu


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

Daugiafunkcis 12 linijų lazerinis nivelyras

125,99€ -80€ 125,99€

45,99€

Imu!

iš Vokietijos

64%​ nuolaida

ribotas kiekis

11,55€ pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

Svarbu: Šiuo metu šis daugiafunkcis 12 linijų lazerinis nivelyras parduodamas iš Vokietijos sandėlio, tad greitas ir saugus pristatymas į Lietuvą. 

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad parduodamas labai gausus priedais rinkinys.

Be lazerinio nivelyro čia yra maitinimo adapteris, laikikliai, stovai, net 2 baterijos ir kt. Ir viskas kompaktiškame kelioniniame krepšyje.

Tvirto plastiko ir metalo korpuso. Su juo galima darbuotis esant įvairioms aplinkybėms ir metų laikams.

Pats nivelyras yra 137 * 110 * 217mm dydžio. Ant korpuso yra reikalingi valdymo mygtukai su indikatoriais. Taip pat galima rinktis vertikalias ar horizontalias lazerinio linijas.

Labai svarbu pažymėti, kad čia turime net 12 linijų žalios spalvos lazerinį nivelyrą. Už tokią kainą išties puiku, kad turime tiek daug linijų, kas išplečia jo panaudojimo galimybes ir leidžia atlikti sudėtingesnius darbus.

Gamintojas tvirtina, kad galima matuoti iki 30 metrų su vos ±0.2mm/m paklaida.

Pravartu ir tai, kad šis lazerinis nivelyras palaiko savaiminio išsigulsčiavimo funkciją (±3°). Yra ir garsinis signalas, kuris informuos viršijus ribines vertes.

Nivelyras yra maitinamas 3.7V, 2400mAh baterija. Pakuotėje yra dar viena papildoma baterija - iš viso į komplektą įeina 2 baterijos. Gamintojas tvirtina, kad vienu įkrovimu su jomis galima darbuotis virš 9 val., tad baterijų užteks visai darbo dienai.

Apibendrinus, puikūs lazeriniai nivelyrai. Daug linijų, gausi pakuotė, tikslus matavimas ir šaunios papildomos funkcijos, net dvi baterijos, atsparūs dulkėms, vandeniui ir galima dirbti nuo -10℃ iki 40℃ temperatūroje, tad juos galėsite naudoti ištisus metus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(2)
(1)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: