[Super retas pasiūlymas+Kuponas] Iš Vokietijos išparduodamos povandeninės kameros žvejams: net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje, spalvotas bei naktinis filmavimas, didžiulis 7 colių ekranas  ()

Super gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos sandėlio, labai retas atvejis

Ribotas kiekis

Puiki kokybė


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„SYANSPAN“

povandeninės kameros

229,99€ -140€ 229,99€

89,99€

Imu!

iš Vokietijos

Kuponas: RFSCKOFF3

ribotas kiekis

nemokamai pristatys į Lietuvą per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

Svarbu: „SYANSPAN“ - labai perkamos ir pagaliau vėl į Vokietijos sandėlį atvežtos povandeninės kameros žvejams. Ir dabar dar parduodamos už puikią kainą.

Paskubėkite pasinaudoti proga, nes kamerų už tokią kainą kiekis yra labai ribotas.

Svarbu ir tai, kad šios povandeninės žvejų kameros šiuo metu parduodamos net 2 kartus pigiau, nei panašūs modeliai Lietuvoje.

O ir už puikią kainą „SYANSPAN“ netgi pranašesnis. Patogiame ir tvirtame aliuminio lagaminėlyje sutilps visas šios kameros komplektas ir jo funkcionavimui reikalingos dalys.

Čia turime net 7 colių dydžio ekraną, kuriame pateikiamas spalvotas filmuojamas vaizdas. Yra ir reikalingi valdymo mygtukai, kuriais galima perjungti į naktinį filmavimo režimą bei įjungti papildomą apšvietimą.

Tuo metu kamera prie šios sistemos pajungiama 15 metrų ilgio lynu ir panardinama į vandens telkinį bei fiksuoja aplinkui esantį vaizdą. Tas lynas atlaiko net iki 70 kg apkrovas.

12 LED'ų padės apšveisti tamsias vietas ir pravers darbuojantis nakties metu ir kai vandenyje visiškai tamsu.

Kamera (1200TVL raiškos) gali darbuotis bet kokiu metų laiku ir geba užfiksuoti iki 5 metrų atstumu esantį vaizdą ir jis tiesiogiai pateikiamas 7 colių dydžio ekrane.

Sistema maitinama 4500 mAh talpos baterija, kurios užtenka iki 8 valandų nepertraukiamam darbui. Baterija yra pakartotinai įkraunama, o monitorių galima maitinti nuo 12V DC šaltinio.

Puikus rinkinukas žvejams, paskubėkite pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(3)
(2)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: