TOP 10 savaitės perkamiausių: iš Čekijos sandėlio tiesiog šluojamas rankinis dulkių siurblys, labai populiarus analogų neturintis bekontaktis termometras ir net po kelis vienetus perkamos „Xiaomi“ apyrankės (Video, 2018 m. 40 savaitė)  ()

Pačios perkamiausios šios savaitės prekės:

- Belaidis rankinis dulkių siurblys „Proscenic P8“ (iš Čekijos sandėlio)

- Bekontaktis termometras „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“

- Prie elektrinio suktuvo montuojamas kniediklis

- Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“, tarptautinė versija

- Išmanusis telefonas „OUKITEL WP2“

- Tikros odos krepšys kompiuteriui

- Klijai „Waterproof Household Glue Toothpaste Style Sealing Repair 180 ml“

- Rankinis smūginis atsuktuvas „Multifunctional Impact Driver Screwdriver 7PCS“

- Belaidės ausinės „Bluedio TN“

- Mini suktuvas „Bosch GO“


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

1. Belaidis rankinis dulkių siurblys „Proscenic P8“

95.70€  iš Čekijos sandėlio| 45% nuolaida | 5 balai iš 5 (6 vertinimai)

Pats perkamiausias šios savaitės produktas, kaip ir galima tikėtis - tiesiai iš ES sandėlio siūlomas labai praktiškas daiktas „Proscenic P8“ - tai belaidis rankinis dulkių siurblys su „Hepa“ filtru, 7000 PA siurbimo galia ir puikia komplektacija. Šis prietaisas padės išvalyti namų grindis, baldus ir automobilio saloną. Pirkėjai giria įrenginį ir dėl nedidelio jo svorio bei naudojimo patogumo.

Kaina

Tikrinta 2018 10 07

 • Gearbest turi išskirtinį pasiūlymą „Proscenic P8“ siurbliui - jis siūlomas iš Čekijos sandėlio su 45 % nuolaida, todėl kainuoja vos 95.70€. Dar 4.76€ kainuos siuntimas į Lietuvą, tačiau laukti tereikės 3-5 darbo dienas ir nebus jokios rizikos dėl muitų.  Įdomu tai, kad iš Kinijos sandėlio jis siūlomas net brangiau - už 110.49€.
 • Aliexpress taiko 39 % nuolaidą, todėl „Proscenic P8“ šioje parduotuvėje kainuoja 139.23€, tačiau siuntimas iš Vokietijos sandėlio yra nemokamas.
 • Lietuviškose parduotuvėse „Proscenic P8“ neparduodamas.
 • Pirkdami iš Gearbest sutaupote iki 40€

Jau rašėme šio siurblio apžvalgą ir joje minėjome, kad autoriui jis labai patiko. 

„Proscenic P8“ – tai kompaktiškas belaidis dulkių siurblys, pasižymintis aukšta siurbimo galia, lengvu korpusu ir naudingais priedais. Šis prietaisas turi daugybę privalumų, tačiau pats akivaizdžiausias iš jų yra tai, kad jam nereikalingi laidai.

Be jų lengviau valdyti dulkių siurblį, nereikia ieškoti kištukinio lizdo kiekviename kambaryje ar koridoriuje. O svarbiausia, kad šis įrenginys yra galingas ir patogus – jo siurbimo galia siekia 7000 PA – kelis kartus daugiau nei daugelio robotų-dulkių siurblių. O svoris – tik 2,5 kg.

Įprastas didelis antgalis su besisukančiu šepečiu yra skirtas grindims – efektyviai surenka nešvarumus ir nuo kilimo, ir nuo kietų grindų.

Didelis minkštas šepetys baldams padės kambaryje pasiekti aukštesnį švaros lygį, o apvalus mažesnis šepetys leis pasiekti kampus.

Tuo tarpu pats mažiausiais šepetys tikriausiai pravers šį dulkių siurblį naudojant automobilyje.

Tai yra vienas iš didžiųjų tokių dulkių siurblių privalumų. Numontavus ilgą vamzdį sutrumpėjusį įrenginį galima patogiai naudoti automobilio valymui. Rankiniai dulkių siurbliai geri ir tuo, kad neužima daug vietos.

„Proscenic P8“ pakuotėje rasite ir specialų laikiklį, kuris leidžia šį prietaisą pakabinti ant sienos. Baterija įkrovimui yra išimama iš siurblio korpuso, tačiau pats įkrovimas trunka tik 3-4 valandas. Su pilnai įkrauta baterija galima išvalyti maždaug 180 kvadratinių metrų, jei naudosite silpnesnį režimą iš dviejų.

Štai ką apie jį sako vienas pirkėjas:

Surinkimas nepareikalavo pastangų. Šis lankstus, belaidis siurblys, kuris dar ir maišelio nenaudoja, paverčia grindų, baldų ir automobilių valymą lengvu darbu. (Georgia)

Išsamiau: Iš Čekijos sandėlio su įspūdinga 45 % nuolaida siūlomas lengvas, galingas ir labai gerai pirkėjų vertinamas belaidis dulkių siurblys („Proscenic P8“ specifikacijos, Kaina, Video)

2. Bekontaktis termometras „Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“

17.40€| 42% nuolaida | 4.89 balai iš 5 (1074 vertinimai)

Ne ką mažiau šią savaitę populiarus - rekordiškai atpigęs „Xiaomi Mi Home iHealth“ termometras. Tai unikalus „German Heimann“ daviklį turintis bekontaktis kūno temperatūros matavimui skirtas termometras, kuris rinkoje šiuo metu neturi analogų. Nepaisant to, kad tai kinų gaminys, apie jį gerai atsiliepiama visame pasaulyje.

 

Kaina

Tikrinta 2018 10 07

 • „Gearbest“ šiuo metu „Xiaomi Mi Home iHealth“ taiko 42% nuolaidą, todėl dabar šį bekontaktį termometrą galite įsigyti už 17,40 €, siuntimas į Lietuvą nemokamas.
 • „AliExpress“ už šį elektroninė termometrą tenka mokėti nuo 20 €, o siuntimas į Lietuvą dažnai kainuoja papildomai kelis eurus.
 • „Banggood“ į Lietuvą „Xiaomi Mi Home iHealth“ siunčia nemokamai, tačiau šioje elektroninėje parduotuvėje už šį termometrą tenka mokėti 30,14 €.
 • Pirkdami „Gearbest“ sutaupote apie 13 €.

Bekontaktis termometras šeimai yra labai geras pasirinkimas. Jis neliečia sergančiųjų, todėl tikimybė pernešti bakterijas ir virusus yra šiek tiek mažesnė.

Bekontakčiai termometrai taip pat labiau patinka vaikams, nes jie veikia iš karto - jų nereikia laikyti, todėl vaikai gali net miegoti, kuomet matuojama jų temperatūra.

Bekontaktis termometras „Xiaomi Mi Home iHealth“ veikia infraraudonųjų spindulių IR pagrindu, todėl jį tereikia laikyti netoli sergančiojo kaktos, nuspausti mygtuką ir po sekundės ekrane pasirodys užfiksuota žmogaus kūno temperatūra.  Apie tai įspės ir vibracija - garsinis signalas pažadintų vaiką.

„Xiaomi“ pagalvojo ir apie šio termometro laikymo kampą ir tikslumą. Tikriausiai pastebėjote, kad šio bekontakčio termometro dizainas yra unikalus. Jis pagamintas taip, kad naudotojui būtų patogu jį laikyti optimaliu kampu nukreipus į sergančiojo kaktą.

Šis įrenginys taip pat pasižymi labai lygiais paviršiais, kuriuos lengva valyti, ir dviem AAA standarto baterijomis, kurių pakaks 3000 labai tikslių matavimų.

„Xiaomi Mi Home iHealth“ žmogaus kūno temperatūrą išmatuoja per sekundę, tačiau to pilnai pakanka, jog per tą laiką jis duomenis paimtų net 100 kartų. Tai garantuoja maksimalų tikslumą, koks tik yra galimas naudojant vokišką jutiklį.

Šis prietaisas taip pat atkreipia dėmesį į aplinkos temperatūrą ir ją kompensuoją, o naudotojų pasitikėjimą užtikrina ir naudojamas „German Heimann“ jutiklis. „Xiaomi“ teigia, kad šis prietaisas žmogaus kūno temperatūrą svarbiausiame 35 – 42 oC diapazone matuoja +/- 0,2 laipsnių tikslumu.

Priminsime, kad „Xiaomi Mi Home iHealth“ rinkoje pasirodė maždaug prieš metus. Įdomu, kad per šį laikotarpį šis bekontaktis termometras nesulaukė jokios konkurencijos. Tai tik patvirtina, kad pagaminti kažką panašaus į „Xiaomi Mi Home iHealth“ nėra labai paprasta.

Be to, šio bekontakčio termometro privalumus nuolatos akcentuoja ir apžvalgininkai. Jie tvirtina, kad „Xiaomi Mi Home iHealth“ nekelia jokio pavojaus sveikatai dėl tos priežasties, nes jame nenaudojamas gyvsidabris. Tuo tarpu netyčia sudaužius paprastą termometrą dažnai kyla papildomas nerimas, o jo utilizavimas atitinkamai tampa papildoma problema.

Be to, apžvalgose pastebima, kad matavimų duomenys yra gana tikslūs. Apie tai jau rašėme apžvalgoje „Palygino „Xiaomi Mi Home iHealth“ bekontaktį termometrą su tradiciniu gyvsidabriniu ir elektroniniu „Omron“ termometru: įspūdingas greitis ir tikslumas

Štai ką apie ją sako vienas pirkėjas:

Puikus termometras. Matavimo rezultatus lyginant su paprastu termometru gaunu praktiškai tą patį. Paklaida siekia ~ +/- 0,2 – 0,4 laipsnio, tačiau atsižvelgus į tai kaip gretai veikia „Xiaomi Mi Home iHealth“ grįžti prie įprasto termometro tikrai nesinori. Be to, šis termometras itin praverčia susirgus vaikams, nes temperatūrą pavyksta išmatuoti tiesiog akimirksniu. „Xiaomi Mi Home iHealth“ – tai tikrai puikus pasirinkimas už visiems prieinamą kainą.(Timofey)

Išsamiau: Kinijos turgelio stebuklai: skelbiama 42% nuolaida jokių konkurentų neturiančiam, nuotoliniu būdų veikiančiam „Xiaomi“ termometrui („Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer“ kaina, Specifikacijos, Atsiliepimai, Video)

3. Prie elektrinio suktuvo montuojamas kniediklis

10.75€ | 48% nuolaida | 5 balai iš 5 (21 vertinimai)

Jeigu tik Kinijoje pasitaiko nestandartinis ir už gerą kainą siūlomas ėrankis, jis visada sulaukia dėmesio. Štai dabar prie populiariausių įsibrovė labai patogus kniediklis. Kniedyti rankomis nėra labai sunku, tačiau kur kas maloniau, kai šį darbą atlieka prietaisai. O šis dar be viso kito labai universalus ir įdomus. 

Šis kniediklis yra montuojamas prie paprasto suktuvo ir turi keturias skirtingo dydžio galvutes.

Po plastiko korpusu slepiasi plieninės dalys, todėl šis įrankis yra labai tvirtas ir malonus naudoti.

4. Išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“, tarptautinė versija

22.62€ | 39% nuolaida | 4.87 balai iš 5 (354 vertinimai)

Ko gero, prasideda pasiruošimas dovanų sezonui - šią apyrankę pirkėjai jau perka po kelis vienetus. Tai protingas pasirinkimas, nes kaina tikrai gera, daiktas patikimas, o apyrankė atkeliaus per 3-4 savaites. „Xiaomi Mi Band 3“ yra 3 kartos, 2018 metais anonsuota, stilinga, vandeniui atspari, nuolatos matuojanti širdies ritmą ir turinti didelės talpos bateriją išmanioji apyrankė, jau prekybos pradžioje sumušusi pardavimo rekordus ir nuo to laiko nuolatos patenkanti į perkamiausių TOPą. 

Kaina

Tikrinta 2018 10 07

 • Gearbest tarptautinę „Xiaomi Mi Band 3“ versiją parduoda už 22.62€. Nuo kiniškos versijos ji skiriasi tuo, kad turi CE sertifikatą, joje yra įdiegta tik anglų kalba (kiniška apyrankės versija turi ir kinų, ir anglų kalbą - nustatoma per programėlę pasirinkimuose). Nors abiejų apyrankių versijų galimybės yra identiškos, tačiau internete komentatoriai teigia, kad tarptautinė versija yra stabilesnė. Siunčia registruotu paštu nemokamai.
 • Gearbest kinišką „Xiaomi Mi Band 3“ išmaniąją apyrankę, kuri neturi NFC modulio, galima įsigyti už 22.62€. Pristatymas neregistruotu paštu už 0.17€.
 • Tomtop parduoda už 27.33€. Siunčia nemokamai.
 • Lietuvoje ši išmanioji apyrankė kainuoja 35€.
 • Pirkdami Gearbest sutaupote apie 13 eurų.

„Xiaomi Mi Band 3“ išmanioji apyrankė iš išvaizdos yra labai panaši į „Xiaomi Mi Band 2“, tačiau naujoji versija turi didesnį ekraną, geresnę apsaugą nuo vandens ir didesnės talpos bateriją. Tiesa, dėl didesnio ekrano budėjimo laikas išliko toks pat.

Vienas iš reikšmingiausių pakeitimų, lyginant su pirmtake „Xiaomi Mi Band 2“, yra tas, kad naujoji apyrankė yra pilnai atspari vandeniui. Tiesą sakant, su ja galima eiti į dušą ir netgi nardyti iki 50 metrų gylyje. Tai rimtas ir daugelio lauktas patobulinimas.

„Xiaomi Mi Band 3“ aprūpinta kur kas didesniu 0,78 colių įstrižainės OLED ekranu, kurio raiška siekia 128 x 80. Be to, ekranas yra pilnai jautrus lietimui, kai „Xiaomi Mi Band 2“ atveju buvo tik vienas lietimui jautrus ekrano taškas - sensorinis mygtukas. 

Tad tokio dydžio ekraną reikia išnaudoti ir naujoji „Mi Band 3“ leidžia į telefoną gautas žinutes perskaityti tiesiog apyrankės ekrane. Žinutės dažniausiai būna ilgos, tačiau „Mi Band 3“ jas sutalpina į tris puslapius, kuriuos greitai vartysite atnaujintos programinės įrangos pagalba.

Štai ką apie ją sako vienas pirkėjas:

Ekonomiška, turinti ilgaamžę bateriją, elegantiškai atrodanti, valdymas ir naudojimasis yra nesudėtingas, atspari vandeniui ir itin greitas pristatymas iš Gearbest.com. (Giovanni)

Išsamiau: Populiarumo rekordus mušanti išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 3“: „atrodo fantastiškai, funkcionalumas puikus, o programėlės veikimas labai paprastas - sunku norėti kažko daugiau“ (Video)

5. Išmanusis telefonas „OUKITEL WP2“

191.40€ | 52% nuolaida

Telefonų gretose šią savaitę sau lygių neturėjo „OUKITEL WP2“ - su įspūdinga nuolaida siūlomas telefonas  aktyviems. Jis atitinka IP68 standartą, nebijo smūgių, o ir dėklo jam nereikia. Vienas didžiausių privalumų - 10000 mAh baterija, kurios pakaks kelioms dienoms. Šalia to „OUKITEL WP2“ turi ir pirštų antspaudų skaitytuvą, trigubą kamerą ir krūvą papildomų funkcijų.

„OUKITEL WP2“ turi tvirtą, gumuotą korpusą, kuris yra atsparus smūgiams, o jo 6 colių ekraną dengia „Corning Gorilla Glass“ stiklas. Negana to, šis telefonas yra visiškai atsparus vandeniui ir dulkėms – atitinka IP68 standartą, o jo nugarėlę puošia užrašas „Submersible“, reiškiantis, kad nieko nenutiks, net jei telefonas paners po vandeniu (aišku, geriau nebandyti).

Šis įrenginys yra skirtas tiems, kurie dirba fizinį darbą, daug laiko praleidžia lauke, užsiima ekstremaliu sportu, o tam reikia ir talpios baterijos - „OUKITEL WP2“ baterijos talpa siekia visus 10000 mAh. Jei nelabai įsivaizduojate, ką reiškia šis skaičius, pasakysime, kad „Samsung Galaxy S9+“ baterijos talpa yra 3500 mAh ir tai nėra blogas rodiklis. 10000 mAh yra tokia didelė ir talpi, kad su šiuo įrenginiu galite net 15 valandų be pertraukų žiūrėti vaizdo įrašus ar 50 valandų kalbėti telefonu.

Žinoma, su „Samsung Galaxy“ telefonais „OUKITEL WP2“ nekonkuruoja. Pagal kainą ir baterijos dydį jam būtų artimesnis prieš kelias savaites anonsuotas „Ulefone Power 5“, nors vėlgi, tai yra labai skirtingą filosofiją išpažįstantys telefonai.

„OUKITEL WP2“ yra kur kas atsparesnis aplinkos poveikiui - „Ulefone Power 5“ net nėra atsparus vandeniui. Visgi, tai reiškia, kad „Ulefone Power 5“ yra kur kas lengvesnis – sveria vos 200 gramų, kai „OUKITEL WP2“ svarstyklių rodyklę nustumia iki pat 360 gramų padalos. Ir tai nėra mažesnės baterijos rezultatas - „OUKITEL WP2“ baterijos talpa yra įspūdinga, tačiau ne tokia įspūdinga kokia gali pasigirti 13000 mAh „Ulefone Power 5“  baterija. Visgi, tarp šių telefonų yra ir panašumų.

Abu įrenginiai turi praktiškai identiškus 6 colių ekranus, du SIM kortelių lizdus, piršto antspaudų skaitytuvus ir „Oreo“ „Android“ operacinės sistemos versijas. Abu telefonai turi ir po tris kameras, tiesa, „Ulefone Power 5“ kameros yra šiek tiek geresnės. Šis telefonas gale turi 21+5 MP, o „OUKITEL WP2“ – 16+2 MP. Abi priekinės kameros yra po 8MP.

„Ulefone Power 5“ savo netiesioginį konkurentą lenkia ir procesoriaus dažniu (2 gHz prieš 1,5) ir RAM – 6 GB prieš 4. Ir belaidžio įkrovimo funkciją turi tik vienas iš šių telefonų - „Ulefone Power 5“.

Tačiau šis palyginimas nėra labai sąžiningas, nes „OUKITEL WP2“ nėra tik paprastas miesto telefonas. Šis įrenginys turi 4 LED prožektorių, kuris pravers stovyklaujant, o tarp papildomų funkcijų yra tokie dalykai kaip gulsčiukas, svambalas, aukščio matuoklis, didinimo stiklas, kampainis. Šis telefonas yra labiau įrankis nei pramogoms skirtas įrenginys.

Nereikėtų pamiršti ir to, kad „OUKITEL WP2“ nereikia jokių dėklų ar papildomų apsaugų – jau pats telefonas yra labai tvirtas ir atsparus. Pakuotėje rasite OTG ir USB laidus, 3,5 mm adapterį (telefonas neturi šio lizdo, todėl reikalingas adapteris), įkroviklį ir instrukcijas anglų kalba. Kitaip tariant, šis įrenginys yra pasiruošęs darbui ir žygiams.

Išsamiau: Anonso nuolaidos unikaliam, IP68 reitingą turinčiam telefonui su 6" ekranu, 10000 mAh baterija, 4 LED prožektoriumi, gulsčiuku, svambalu, aukščio matuokliu, didinimo stiklu ir net kampainiu („OUKITEL WP2“ kaina, Specifikacijos, Video)

6. Tikros odos krepšys kompiuteriui

28.65€ | 64% nuolaida | 4.88 balai iš 5 (25 vertinimai)

Retai pasitaikantis tokios kokybės daiktas. Tai - tikros odos krepšys kompiuteriui. Tai, kad gamintojas naudoja tikrą odą, patvirtina ir komentarai. Šis kasdienis aksesuaras yra ne tik stilingas, bet ir praktiškas. Jame yra nemažai kišenių, jis turi patogias rankenas ir diržą, o viduje įsitaisys ir nešiojamas kompiuteris.

Odinis krepšys yra klasikinis aksesuaras, kurį verta turėti kiekvienam. Jis atrodo kur kas klasiškiau nei sena medžiaginė kuprinė, o ir praktiškumu nesiskundžia. Šis „FONMOR“ krepšys, žinoma, nėra labai prabangus - specialiai paliktos atviros odos briaunos. Tačiau tai reiškia, kad jį galite naudoti kasdien, nesibaimindami per greito susidėvėjimo.

Šis krepšys yra gana praktiškas. Jame tilps dokumentai, kompiuteris, yra atskiros kišenės telefonui, piniginei, kitiems daiktams. Jį bus lengva nešiotis tiek rankoje, tiek ant peties - dirželiai yra pagaminti iš sintetinės medžiagos, kuri yra atspari dėvėjimuisi. Jo išmatavimai - 38 x 28 x 7 cm.

7. Klijai „Waterproof Household Glue Toothpaste Style Sealing Repair 180 ml“

5.22€ | 69% nuolaida | 4.75 balai iš 5 (16 vertinimai)

Tai - garsieji „Flex Glue“ klijai, išgarsėję plačios internetinės reklamos kampanijos dėka.

Šie universalūs klijai turi daugybę privalumų. Visų pirma, jie prilimpa iš karto ir neteka, todėl juos galima naudoti ir ant lubų. Geriausia tai, kad jie yra visiškai atsparūs vandeniui - juos galima naudoti ir ant šlapių paviršių ir net po vandeniu.

Įsivaizduokite, kad baseino dugne atlipo kokia nors plytelė ar vamzdžio apvadas. Nereikia išleisti vandens, kad tai sutvarkytumėte - šie klijai drąsiai veikia po vandeniu. Jie išdžiūva per 24-48 valandas, maksimalus tvirtumas pasiekiamas per 7 dienas.

Štai ką apie juos sako vienas pirkėjas:

Šie klijai yra neįtikėtini. Įrenginėjau lauko virtuvę, klijavau plyteles ant stalviršio, bet nuo atbrailos jos vis nusilupdavo nesudžiūvus klijams. Vos tik panaudojau šių klijų, tereikėjo 10 sekundžių palaikyti ir plytelės liko savo vietose. (Richard)

Išsamiau: Kas iš tiesų yra tie internete išgarsėję „Flex Glue“ klijai? Kaip jie gali būti tokie stiprūs ir veikti po vandeniu? (Video)

8. Rankinis smūginis atsuktuvas „Multifunctional Impact Driver Screwdriver 7PCS“

14.14€ | 30% nuolaida | 5 balai iš 5 (10 vertinimai)

Tai - rankinis smūginis atsuktuvas tiems labai užsispyrusiems varžtams įveikti. Jūs žinote, apie ką kalba - kai kurie varžtai niekaip nepasiduoda dėl rūdžių ar medžiagos pasislinkimo. Jūs vis bandote juos įveikti elektriniu suktuvu ar paprastu atsuktuvu, bet rezultatas tėra suniokota varžto galvutė. Tam ir sukurtas šis smūginis rankinis atsuktuvas.

Jam tinka ir standartinės galvutės - rinkinyje yra šešios. Tereikia šį atsuktuvą įstatyti į užsispyrusį varžtą ir plaktuku suduoti per jo galą. Smūgio jėga yra paverčiama sukimo momentu ir atsuktuvo galvutė šiek tiek pasisuka. Tuo pačiu, aišku, jūs kalate atsuktuvą į varžtą, todėl jis nepakyla ir nesugadina galvutės. Tai yra labai senas išradimas, kuris pasitarnauja iki šiol.

Išsamiau apie jo veikimą straipsnyje Kaip veikia smūginis atsuktuvas? Kodėl su juo lengvai atsisuka net tie varžtai, kurių niekaip neatsuksite net su elektriniu atsuktuvu (Video)

9. Belaidės ausinės „Bluedio TN“

12.18€ | 13% nuolaida | 4.71 balai iš 5 (132 vertinimai)

Tikras hitas ausinių rinkoje - vasaros pabaigoje nebuvo ausinių, kurios pagal populiarumą bent kiek prilygtų „Bluedio TN“. Nekeista, jog juodos spalvos ausinės buvo visiškai išpirktos ir kurį laiką nepasiekiamos, dabar asortimentas vėl pasipildė naujais pasiūlymais.  Tai dar vienas žaidėjas pigių belaidžių ausinių rinkoje, tačiau apie kokybę daug kalbėti net neverta - jos įtrauktos į Amazon's Choice kaip vienos geriausių visame pasaulyje belaidžių magnetinių ausinių sportuojantiems. 

Kaina

Tikrinta 2018 10 07

 • Gearbest ausinėms taiko 13 % nuolaidą ir jos kainuoja 12.18€, į Lietuvą siunčiama nemokamai neregistruotu paštu.
 • Aliexpress kainuoja 17.63€, siuntimas į Lietuvą nemokamas. 
 • Amazon.com kainuoja 21.72€.
 • Lietuvoje neparduodamos.
 • Pirkdami iš Gearbest sutaupote iki 10€.

„Bluedio TN“ ausines gamina labai įdomi ir išskirtinė visame pasaulyje „Bluedio“ kompanija. Technologijos.lt jau rašė apie Europoje mažai kam žinomą „Bluedio“ ausinių atsiradimo istoriją: kodėl jos tokios pigios, o kokybė prilygsta net 5-10 kartų brangesniems analogams ir kaip tai susiję su drastišku „Apple“ sprendimu.

Taigi, „Bluedio TN“ yra kokybiškos garsaus gamintojo ausinės, tačiau jos tikrai nėra brangios ir tai neturėtų stebinti, prisiminus kompanijos istoriją ir dabartinę politiką.

„Bluedio TN“ yra į ausis įstatomos belaidės ausinės su 13 mm garsiakalbiais ir magnetinėmis  nugarėlėmis. Štai toks trumpas pristatymas geriausiai apibūdina „Bluedio TN“ neišduodamas didžiausių šio gaminio stiprybių, bet pažvelkime į viską išsamiau.

„Bluedio TN“ antgaliai, kurių pakuotėje yra net 4 poros, yra įstatomi į ausies kanalą. Tai padeda ausinėms laikytis tvirčiau, o garsas yra perduodamas tiesiai į ausį, todėl garsiakalbiai neturi būti tokie galingi. Į ausis įstatomos ausinės yra lengvesnės ir kompaktiškesnės. „Bluedio TN“ sveria vos 23 gramus, nemažai to svorio lieka ant kaklo, todėl jos tikrai netrukdo bėgioti – užmiršite, kad esate jas užsidėję.

Aišku, garsas tikriausiai bus nepamirštamas. 13 mm garsiakalbiai tokio dydžio ir tipo ausinėms nėra sutinkami dažnai. „Bluedio“ pasistengė, kad garsiakalbiai gerai atkurtų žemus tonus ir gerai grotų šiuolaikinę muziką su ritmingais žemais dažniais. Būtent tokia muzika geriausiai tinka treniruotėms. „Bluedio TN“ jautrumas siekia 116 dB, todėl muzika yra ryški, išraiškinga ir pakankamai garsi.

Štai ką apie jas sako vienas pirkėjas:

Šių ausinių kokybė prilygsta garsių gamintojų, tokių kaip „Sony“, „Beats“ ir „Jay Bird“ produktams. Jos puikiai gula mano ausų kanaluose ir tikrai nekrenta. Tai leidžia klausytis labai išraiškingų žemų dažnių, o ir dainų žodžiai yra lengvai suprantami. Nesu audiofilas, bet kaip „Bluetooth“ ausinėms, „Bluedio TN“ garso kokybė yra įspūdinga. Baterija tarnauja labai ilgai – 2 dienas jas naudojau be jokio įkrovimo su įjungta aktyvia triukšmo kontrolės sistema. (TechGuru)

Išsamiau: Skelbiama itin gera kaina „Bluedio TN“ belaidėms ausinėms su 13 mm garsiakalbiais, magnetiniais korpusais, itin ilgu baterijos tarnavimo laiku, tiesiog puikiai atkuriamais žemais dažniais ir dvigubai pigiau nei Amazon (Aprašymas, Pirkėjų atsiliepimai, Video)

10. Mini suktuvas „Bosch GO“

34.80€ | 66% nuolaida | 4.86 balai iš 5 (37 vertinimai)

Tikras praėjusio mėnesio atradimas, kiekvieną savaitę patenkantis į perkamiausių prekių dešimtuką. 3,6 V „Bosch GO“ mini suktuvas - tai universalus rankinis elektrinis suktuvas, su talpia baterija, ergonomišku korpusu ir standartiniu griebtuvu. Šiam įrenginiui tinka daugelis paplitusių atsuktuvų galvučių su šešiakampiais kotais. Talpios baterijos pakanka net 8 darbo valandoms, o pirkėjai džiaugiasi nevarginamais riešais, naudingumu namų remonte ir kaina. 3,6 V „Bosch GO“ mini suktuvas yra puikus įrankis ir mėgėjams, ir profesionalams.

Kaina

Tikrinta 2018 10 07

Žemiau pateikiamos kainos „Bosch GO“ suktuvui be antgalių:

 • Grearbest.com jam taiko 66 % nuolaidą, tad jis kainuoja vos 34.80€. Į Lietuvą siunčiamas nemokamai registruotu paštu.
 • Ebay.com kainuoja 52€. Siunčia nemokamai.
 • Lietuvoje neparduodamas
 • Pirkdami Gearbest sutaupote apie 17€.

Galima įsigyti „Bosch GO“ suktuvus iš karto konplekte su antgaliais:

 • komplektas su 10 antgalių kainuoja 55.18€
 • komplektas su 25 antgaliais kainuoja 64.92€

Antgalius galima įsigyti atskirai arba pirkti bet kokioje Lietuvoje esančioje įrankių parduotuvėje. 

3,6 V „Bosch GO“ mini suktuvas yra skirtas visiems, kuriems dėl įvairių priežasčių tenka ardyti ir surinkinėti įvairius daiktus. Tai yra galingas įrankis, efektyviai pakeičiantis įprastą atsuktuvą. Tikriausiai žiūrint į jį atmintyje iškyla „Wowstick 1F“ suktuvas, tačiau tai – du visiškai skirtingi įrankiai. 

„Wowstick 1F“ buvo skirtas išimtinai tik elektronikos gaminiams ardyti ir surinkti, o štai „Bosch“ mini suktuvas yra kur kas didesnis, galingesnis ir universalesnis. „Wowstick 1F“ atliko elektronikos atsuktuvų funkcijas, o „Bosch“ įrenginys – įprasto, dideliu atsuktuvo darbą. Kitaip tariant, „Wowstick 1F“ padės išardyti telefoną, o „Bosch“ pravers remontuojant automobilį, skalbimo mašiną, dulkių siurblį ar kitą didesnę techniką.

Taip yra todėl, kad „Bosch“ įrenginys turi didelį šešiakampį griebtuvą – jam tiks standartiniai antgaliai, kuriuos naudojate su įprastais atsuktuvais. Tai reiškia, kad nereikės ieškoti kažkokių specifinių priedų. Šis suktuvas taip pat turi gerokai didesnį maksimalų sukimo momentą, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pavaros, svyruoja nuo 2,5 iki 5 Nm.

Kalbant apie pavaras, „Bosch GO“ suktuvas turi 6 greičius – jie pasirenkami atsuktuvo gale esančiu ratuku. Tinkamą greitį reikia pasirinkti pagal varžto dydį – kuo didesnis varžtas, tuo žemesnę pavarą reikia naudoti. Šis suktuvas vienodai gerai veikia sukdamasis bet kuria kryptimi.

Štai ką apie jį sako viena pirkėja:

Pirkau šį suktuvą savo vyrui, bet pati juo naudojuosi dažniau. Iš pradžių maniau, kad tai – juokingas įrankis tinginiams. Tačiau jis buvo toks naudingas, kai neseniai remontavau savo virtuvę ir vonios kambarius. Net sunku įsivaizduoti, kiek šis įrenginys man sutaupė laiko nuimant spinteles, stalčius, šviesos jungtukų ir kištukinių lizdų dangtelius. Jis išgelbėjo dieną, mano protą ir riešus. Naudoju jį nuolat. Vienintelis priekaištas būtų tai, kad kaskart tenka pasirinkti rankinį režimą ir varžtus šiek tiek suktelti rankomis, kad jie tikrai būtų tvirtai prisukti, bet tai nieko tokio. Taip pat kažkodėl nebuvo pridėtas plokščias atsuktuvas, bet mes tokį turėjome įrankių dėžėje. Neskaitant to, esu labai patenkinta. (Electric Screwdriver)

Išsamiau: Skelbiama solidi nuolaida naujos kartos „Bosch GO“ mini suktuvui: 8 valandas laikanti baterija, reguliuojamas greitis, rankinis ir automatinis režimas, o darbo patogumas toks, kad juo naudojasi net ir moterys (Video)
Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(0)
(4)
(-4)

Komentarai ()

Susijusios žymos: