Ruošiamės šiltajam metų sezonui: iš Vokietijos ir su iki 53 % nuolaidomis nuostabios kainos ir kokybės elektriniai dviračiai bei paspirtukai - didžiulė galia, vos per 4,9 sek. iki 30 km/h greitis, vienu įkrovimu 100 km, nerealiai gera kaina ir žaibiškas pristatymas į Lietuvą (Video)  (1)

Šylantis oras, vis dažniau pasirodanti saulutė taip ir kviečia į lauką. Ir šiemet, po to kankinančio karantino, kaip niekad norisi išbėgti į lauką ir bent kažkiek papramogauti. Štai čia turime šaunių elektrinių dviračių bei paspirtukų pasiūlymų, kurie leis pramogauti ir keliauti dar smagiau.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Labai galingas „LANKELEISI XT750 ELITE Edition“ elektrinis dviratis

 • Tomtop - 799,99 €;
  • 53 % nuolaida;
  • iš Vokietijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

„LANKELEISI XT750 ELITE Edition“ yra ganėtinai išskirtinis elektrinis dviratis. Puikios specifikacijos ir labai gera pagaminimo kokybė.

Pradėkime nuo to, kad „LANKELEISI“ elektrinis dviratis yra pagamintas iš tvirto aliuminio rėmo. Juo gali važiuoti net iki 200 kg svorio žmogus.

Šio dviračio sėdynės aukštis yra reguliuojamas, kas reiškia, jog juo gali važiuoti įvairaus aukščio žmonės. Štai kokie dviračio parametrai: 185 x 105 x dėl reguliuojamos sėdynės aukštis 80 - 95 cm.

Verta pažymėti, kad jis yra pilnai sulankstomas. Taip jis tampa labai kompaktiškas ir lengvai tilps į automobilio bagažinę: 100 x 95 x 45 cm.

Kalbant apie technines „LANKELEISI“ specifikacijas, tai yra 400W elektros variklį turintys elektrinis dviratis.

Jis aprūpintas išimamu 48V 10.4Ah baterijų paketu. Patogus dalykas. Nereikia viso dviračio gabenti prie rozetės. Baterija yra įkraunama per 4-6 val.

Kiek jos užtenka? Gamintojas teigia, kad vien elektra nuvažiuosime iki 45 km. Jei minsime pedalus ir elektros motoras mums padės - iki 100 km.

 

„LANKELEISI“ yra pilnai atsparus vandeniui. LCD ekranas taip pat. Atitinka IP65 standartą.

Svarbu ir tai, kad dviratis turi 26 colių dydžio pripučiamus ratus. Su tokiais ratais aprūpintu dviračiu galima drąsiai važinėti praktiškai bet kokiais paviršiais. Žinoma, maloniausia bus važinėti asfaltuotais keliais.

„LANKELEISI“ sveria 23 kg, tad jis skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važiuoti iki 190 cm aukščio ir 200 kg svorio žmogus.

Kalbant apie išvaizdą, tai „LANKELEISI“ yra itin patrauklus elektrinis dviratis.

Jis taip pat priekyje turi LED žibintą, kuris aktyvuojamas su LCD ekranėliu ir jame esančiais valdymo mygtukais.

Ant vairo yra įrengtos visos reikalingos valdymo rankenėlės, kuriomis valdomi diskiniai stabdžiai, perjungiamos 7 Shimano pavaros, pasirenkami važiavimo režimai bei kontroliuojamas akceleratorius.

„LANKELEISI“ iš viso palaiko 3 pagrindinius važiavimo režimus, o LCD ekrane matysite visą informaciją: nuvažiuotą atstumą, greitį, pasirinktą važiavimo režimą, baterijos energijos likutį.

„LANKELEISI XT750 ELITE Edition“ yra išties šaunus elektrinis dviratis ir plačiau apie jį galite sužinoti šiose apžvalgose:

Puikios kainos ir specifikacijų „Samebike 20LVXD30“ elektrinis dviratis

 • Tomtop - 662,99 €;
  • 14 % nuolaida;
  • iš Vokietijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

 

„Samebike 20LVXD30“ yra tvirtas, išvaizdus, gerų techninių specifikacijų ir kainos elektrinis dviratis.

„Samebike 20LVXD30“ yra tvirto aliuminio rėmo, magnio lydinio ratlankiais, 20 colių dydžio pripučiamais ratais, amortizatoriais, su diskiniais stabdžiais, Shimano pavarų sistemomis - iš viso 7 pavaros, LED žibintais.

„Samebike 20LVXD30“ išmatavimai, kai jis išlankstytas -  153 x 112 cm, ir kai sulankstytas - 80 x 68 cm.

Dviratis sveria 26,5 kg ir juo gali važiuoti iki 120 kg svorio žmogus. Rimtas elektrinis dviratis.

„Samebike 20LVXD30“ turi 350W elektros variklį, 48V 10.4Ah bateriją, kurią pilnai įkrausime per 4 val.

Geras dalykas yra tas, kad baterija yra išimama, tad nėra būtina gabenti prie elektros lizdo paties dviračio.

Maksimaliai pasiekiamas 30-35 km/h greitis ir nuvažiuojama iki 70-80 km.

Įdomu ir tai, kad „Samebike 20LVXD30“ turi nuotolinio valdymo pultelį-raktelį ir su juo galima rasti dviratį bei aktyvuoti signalizaciją. Jei kas nors bandys nuvaryti jūsų dviratį, įsijungs garsinis signalas.

„Samebike 20LVXD30“ palaiko 3 važiavimo režimus: vien elektra (iki 40 km), papildomai minant pedalus (50/50 režimu su elektros varikliu ir tada iki 80 km) ir vien minant pedalus.

 

LCD ekranėlyje matysime baterijų energijos likutį, greitį, nuvažiuotą atstumą, pasirinktą važiavimo režimą.

Tuo pačiu čia yra ir USB jungtis, tad galima įkrauti telefono bateriją. Labai praktiška funkcija.

Ant vairo yra įtaisytos pavarų perjungimo svirtelės, stabdžių rankenėlės, garsiniai signalai, šviesų valdymas ir t.t.

„Samebike 20LVXD30“ yra funkcionalus ir geros kainos elektrinis dviratis. 

Daugiau apie „Samebike 20LVXD30“ galite sužinoti šioje apžvalgoje:

Itin geros kainos „Niubility N1“ elektrinis paspirtukas

 • Tomtop - 235,44 €;
  • 21 % nuolaida;
  • iš Vokietijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

„Niubility N1“ yra šaunus elektrinis paspirtukas. Kaip už tokią kainą, jis pasižymi labai geromis savybėmis.

Paspirtukas yra tvirto aliuminio rėmo, sveria vos 12 kg ir yra lengvai sulankstomas. Kai išlankstytas - 1054 x 436 x 1150 mm, o kai sulankstytas - 1054 x 436 x 480 mm.

„Niubility N1“ turi LED žibintus, atšvaitus, atlenkiamą kojelę bei funkcionalų ekranėlį, kuriame matyti važiavimo greitis, atstumas, baterijos lygis ir kt.

 

„Niubility N1“ aprūpintas 250W galios elektros varikliu ir įkraunama 36V 7.8Ah baterija. Toks derinys leidžia su šiuo elektriniu paspirtuku vienu įkrovimu nuvažiuoti 25 km bei pasiekti iki 25 km/h greitį. Tikrai geri rezultatai.

8 colių dydžio pneumatinės padangos leis užtikrintai jaustis važiuojant įvairiais paviršiais. O dvigubai stabdžiai - E-ABS ir diskiniai - užtikrins maksimalų saugumą ir greitą sustojimą.

Gamintojas tvirtina, kad šiuo „Niubility N1“ elektriniu paspirtuku gali važinėtis iki 120 kg svorio žmonės ir turintys daugiau kaip 13 metų. Pačios vairo šakės aukštis yra reguliuojamas, o tai dar vienas privalumas, dėl kuriuo „Niubility N1“ paspirtuku bus patogu važinėtis tiek paaugliams, tiek ir suaugusiems.

Čia pristatomasis elektrinio paspirtuko vaizdo įrašas:

O čia „Niubility N1“ apžvalga (kalba italų kalba):

„Niubility N1“ apžvalga (kalba prancūzų kalba):

Aut. teisės: Technologijos.lt
(10)
(3)
(7)

Komentarai (1)