Išskirtiniai pasiūlymai iš Vokietijos sandėlio: žvėriškos 500W galios, vos per 4,9 sek. pasiekiantis 30 km/h greitį ir vienu įkrovimu iki 100 km įveikiantis elektrinis dviratis bei puikios kainos ir patyrusio apžvalgininko itin giriamas 3D spausdintuvas („BEZIOR X500 Pro“ el. dviratis ir „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvas, iš Vokietijos, mažiausia kaina, Video)  ()

Geriausi pasiūlymai iš Vokietijos sandėlio:

- Žvėriškos galios „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis;

- Puikių galimybių ir kainos „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žvėriškos galios „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis

 • Cafago - 786 €;
  • 38 % nuolaida;
  • mažiausia kaina - kitose parduotuvėse bent 70-100 € brangiau;
  • iš Vokietijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

„BEZIOR X500 Pro“ - labai geros kainos ir įspūdingų parametrų elektrinis dviratis. Ir dabar Cafago jis parduodamas už geriausią kainą bei iš Vokietijos sandėlio. Tad jokių muito mokesčių ir labai greitas pristatymas į Lietuvą.

Taip pat pasiūloje galime rinktis iš dviejų „BEZIOR X500 Pro“ modelių spalvų: Army Green arba juodos bei geltonos spalvų derinio.

„BEZIOR X500 Pro“ yra galingas, puikiai pagamintas ir apžvalgininko giriamas elektrinis dviratis.

Pradėkime nuo to, kad „BEZIOR X500 Pro“ elektrinis dviratis yra pagamintas iš tvirto aliuminio rėmo. Juo gali važiuoti net iki 200 kg svorio žmogus.

Šio dviračio sėdynės aukštis yra reguliuojamas, kas reiškia, jog juo gali važiuoti įvairaus aukščio žmonės - iki 190 cm ūgio yra patogiausia. Štai kokie dviračio parametrai: 185 x 105 x dėl reguliuojamos sėdynės aukštis 80 - 95 cm.

 

Verta pažymėti, kad jis yra pilnai sulankstomas. Taip jis tampa labai kompaktiškas ir lengvai tilps į automobilio bagažinę: 100 x 95 x 45 cm.

Kalbant apie technines dviračio specifikacijas, tai yra 500W elektros variklį turintis elektrinis dviratis.

Jis aprūpintas išimamu 48V 10.4Ah baterijų paketu. Patogus dalykas. Nereikia viso dviračio gabenti prie rozetės. Baterija yra įkraunama per 4-6 val.

Kiek jos užtenka? Gamintojas teigia, kad vien elektra nuvažiuosime iki 45 km. Jei minsime pedalus ir elektros motoras mums padės - iki 100 km.

„BEZIOR X500 Pro“ yra pilnai atsparus vandeniui. LCD ekranas taip pat. Atitinka IP54 standartą.

Svarbu ir tai, kad dviratis turi 20 colių dydžio pripučiamus ir 1,95 colių pločio ratus. Su tokiais ratais aprūpintu dviračiu galima gana drąsiai važinėti praktiškai bet kokiais paviršiais: tiek mieste, tiek ir miško keliais.

„BEZIOR X500 Pro“ sveria 23 kg, tad jis skirtas vyresniems paaugliams ir suaugusiems. Juo gali važiuoti iki 190 cm aukščio ir 200 kg svorio žmogus.

Kalbant apie išvaizdą, tai „BEZIOR X500 Pro“ yra patrauklus elektrinis dviratis.

Jis taip pat priekyje turi LED žibintą, kuris aktyvuojamas su LCD ekranėliu ir jame esančiais valdymo mygtukais.

Ant vairo yra įrengtos visos reikalingos valdymo rankenėlės, kuriomis valdomi diskiniai stabdžiai, perjungiamos 7 Shimano pavaros, pasirenkami važiavimo režimai bei kontroliuojamas akceleratorius.

 

„BEZIOR X500 Pro“ palaiko 3 pagrindinius važiavimo režimus: vien elektra, elektra+minant pedalus, vien minant pedalus.

Mechaniniai diskiniai stabdžiai, amortizatoriai, galingas 500W bešepetėlinis elektros variklis, itin talpi bei išimama baterija, geba įveikti ir iki 30 laipsnių įkalnes, ergonomiška sėdynė, sulankstomas ir kiti privalumai. Šaunus dviratis.

„BEZIOR X500 Pro“ pristatomasis vaizdo įrašas:

„BEZIOR X500 Pro“  apžvalga (portugalų kalba):

Puikių galimybių ir kainos „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvas

 • Cafago - 191,99 €;
  • 45 % nuolaida;
  • mažiausia kaina - kitose parduotuvėse bent 30-40 € brangiau;
  • iš Vokietijos sandėlio, tad jokios muitų rizikos;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

„Artillery Hornet“ - labai geros kainos ir kokybės 3D spausdintuvas. Visas esmines jo specifikacijas galite matyti žemiau pateiktame paveiksle ir akivaizdu, kad čia turime labai gero dydžio, spausdinimo erdvės, tikslumo 3D spausdintuvą.

 

Ir kaip tvirtina galybę 3D spausdintuvų išbandęs apžvalgininkas, tai „yra puikus variantas pradedantiesiems, ieškantiems antrojo 3D spausdintuvo ar norintiems atsinaujinti ir pakeisti savo senesnį bei mažesnį 3D spausdintuvą.“

„Artillery savo gaminių paletėje turi ne vieną 3D spausdintuvą, bet kiti modeliai yra brangesni ir skirti profesionalams. O čia turime turbūt geriausią, ką galima gauti už tokią kainą.

Žinoma, čia trūksta tam tikrų dalykų, kuriuos rasime prabangesniuose modeliuose, bet esminiai dalykai yra ir šiame Artillery Hornet spausdintuve.

Jis praktiškai jau iš pakuotės išėmus yra surinktas, kas daugeliui patiks. Paprastai valdomas, stiklo+aliuminio kaitinimo padėklas labai greitai įkaista, o ir jo aušinimas čia itin protingai įrengtas. Geras 3D spausdintuvas, tikrai galiu rekomenduoti“, - teigia apžvalgininkas.

Labai rekomenduojame pasižiūrėti šią „Artillery Hornet“ 3D spausdintuvo apžvalgą. Pateikiama itin daug naudingos informacijos:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(4)
(1)
(3)

Komentarai ()