Iš Vokietijos ir net 160€ pigiau nei Lietuvoje tobulu įvardijamas „Himo C20“ el. dviratis ir ką tik pristatytas „Himo L2 MAX“ el. paspirtukas - štai ką apie „Xiaomi“ produktus sako apžvalgininkai (Video)  ()

Fantastiškai geros kainos!

Kuponai

Galioja iki 2022-03-31

Iš Vokietijos

„Xiaomi“ ekosistemos produktai:

1) „Himo L2 MAX“ - karščiausia naujiena, Lietuvoje išvis dar nėra

2) „Himo C20“ elektrinis dviratis - 160€ pigiau nei Lietuvoje

Puikiai vertinami apžvalgininkų


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

   
Rekordinė kaina!

„Xiaomi Himo L2 MAX“ el. paspirtukas

982 € -490,03€ 982 €

491,97 €

Imu!

iš Vokietijos

kuponas: CCL2MAX

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

„Xiaomi Himo L2 MAX“ ką tik rinkoje pasirodęs naujausias kompanijos el. paspirtukas. Lietuvoje jo dar net nėra.

Tad paskubėkite įsigyti naujausią paspirtuką ir būsite patys pirmi, kurie jį turėsite.

Gamintojas akcentuoja, kad šis modelis yra pilnai praėjęs SGS laboratorijos sertifikavimo procesą ir gavęs oficialų CE sertifikatą. Tad jis pilnai atitinka visus EU reikalavimus.

„Xiaomi Himo L2 MAX“ aprūpintas 300W varikliu ir 36V 10.4Ah baterija, kurioje įdiegtos 6 apsaugos priemonės.

Baterija įkraunama per maždaug 6 val. ir leidžia vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 35-40km bei pasiekti 25 km/h greitį.

Įdomu ir tai, kad „Xiaomi Himo L2 MAX“ turi labai plačią stovėjimo aikštelę, tad kelionės bus maksimaliai patogios ir stovėjimas bus stabilus.

El. paspirtukas turi 10 colių dydžio pneumatinius ratus. Gamintojas tvirtina, kad su „Xiaomi Himo L2 MAX“ važiuoti yra labai malonu, kad ir koks bebūtų paviršius.

Beje, tvirtas korpusas atlaiko iki 100 kg apkrovas.

Šaunu ir tai, kad „Xiaomi Himo L2 MAX“ yra sulankstomas el. paspirtukas, tad tilps į automobilio bagažinę, o ir namuose laikyti bus patogiau.

„Xiaomi Himo L2 MAX“ turi ir ryškų LED ekraną, kuriame matyti baterijos, nuvažiuoto atstumo, greičio ir režimų informaciją. Pastarųjų čia turime 3 variantus.

Ką apie „Xiaomi Himo L2 MAX“ sako apžvalgininkas?

„Xiaomi Himo L2 MAX“ - išties įdomus elektrinis paspirtukas. Štai pirmoji apžvalga, kurioje paspirtukas išpakuojamas, surenkamas, išsamiai aptariama pagaminimo kokybė, visos funkcijos, atliekamas bandomasis važiavimas:

„Xiaomi Himo L2 MAX yra super kokybiškai pagamintas. Absoliučiai jokių priekaištų pagaminimo kokybei. Važiuoti su juo taip pat yra malonu. Gerai sugeria kelio nelygumus, lengva vengti kliūčių, puikus posūkių įveikimas. Tik per smulkų žvyrą bei smėlį nėra taip malonu važiuoti, tiesiog jis pradeda klimpti. Stabdžiai, sakyčiau, yra kiek per jautrūs. Itin staigiai stabdo, tad reikia būti atsargesniems. Pasigedau užrakto galimybės, kad tiesiog priėjęs svetimas žmogus negalėtų įjungti paspirtuko ir nuvažiuoti. Gana keista, kad to šiame paspirtuke nėra. Papildomas raktas ir užrakinimo galimybė man asmeniškai labai patiktų. Bendrai, esu labai patenkintas šiuo paspirtuku. Puikiai atrodo, labai gerai pagamintas, šaunus įrenginys. Man buvo labai smagu jį testuoti.“

   
Rekordinė kaina!

„Xiaomi Himo C20“ elektrinis dviratis

849,99 € -282,70€ 849,99 €

567,29 €

Imu!

iš Vokietijos

34 % nuolaida

ribotas kiekis

nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-5 d.d.

Visus mokesčius sutvarko Cafago

 

„Xiaomi HIMO C20“ - vienas populiariausių ir puikiai apžvalgininkų vertinamų elektrinių dviračių dabar parduodamas už ypatingai gerą kainą.

Net 160€ pigiau nei Lietuvoje!

Taip pat verta pažymėti, kad šiuo metu galima rinktis iš dviejų spalvų modelių: baltos ir pilkos.

Tuo pačiu labai svarbu, kad šie itin populiarūs ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinami elektriniai dviračiai dabar parduodami iš Lenkijos bei Vokietijos sandėlių. Tad į Lietuvą juos pristatys per keletą dienų.

„Xiaomi HIMO C20“ yra labai šauniai atrodantis, tvirtas, aliuminio rėmo ir puikiais techniniais parametrais pasižymintis elektrinis dviratis. 

Jis puikiai tinka tiek merginoms, tiek ir vaikinams. Yra tokių išmatavimų: 147 * 61 * 106 cm. ir sveria 21,1 kg. Tad dviračiu gali važiuoti žmonės iki 100 kg svorio.

Be to, „Xiaomi HIMO C20“ yra sulankstomas elektrinis dviratis. Jo vairą galima nulenkti žemyn ir taip elektrinis dviratis tampa kompaktiškesniu bei patogiau transportuojamu automobilio bagažinėje.

Beje, „Xiaomi HIMO C20“ dviračio pedalai taip yra nulenkiami, o tai taip pat prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo.

„Xiaomi HIMO C20“ pasižymi ir dar keletų svarbių dalykų: priekyje ir gale turi ryškiai šviečiančius LED žibintus, patogią sėdėti ir smūgius sugeriančią sėdynę, ergonomiškas vairo rankenas ir kt.

Ypač svarbu pabrėžti, kad „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas puikios kokybės japoniška Shimano 6-ių pavarų sistema.

Daugelis dviračių mėgėjų puikiai žino, kad tik aukščiausios kokybės dviračiai gali pasigirti Shimano pavarų sistemomis.

Taip pat „Xiaomi HIMO C20“ aprūpintas dviguba stabdymo sistema (stabdo priekinį ir galinį ratus) ir gamintojas teigia, kad esant sausai kelio dangai, stabdymo kelias yra iki 4 metrų, o esant šlapiai dangai - iki 6 metrų.

Čia taip pat turime ir kiek įdomesnį „Xiaomi“ kompanijos sprendimą. 20 colių dydžio pripučiami „Xiaomi HIMO C20“ ratai yra su jau pačiame dviratyje integruota pompa.

Kaip galite matyti žemiau pateiktoje nuotraukoje, toji pompa yra „paslėpta“ reguliuojamoje sėdynėje. Labai originalus ir, verta pastebėti, kad praktiškas sprendimas.

„Xiaomi HIMO C20“ taip pat turi ir ryškų ekraną, kuriame pateikiama tokia informacija, kaip: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos energijos likutis ir važiavimo režimas.

Išmaniosios programėlės „Xiaomi HIMO C20“ nepalaiko.

Detaliau kalbant apie techninius „Xiaomi HIMO C20“ dalykus, tai elektrinis dviratis turi 250W galios elektrinį variklį ir yra aprūpintas 36V 10 Ah talpos baterija.

Taip pat yra įdiegta net keletas baterijos apsaugų: nuo perkrovimo, trumpo jungimo, temperatūros ir kt.

„Xiaomi HIMO C20“ maksimalus greitis siekia iki 25 km/h ir vien elektra galima nuvažiuoti 50 km., o su papildomu pedalų minimu galima nuvažiuoti iki 80 km. 

Ką apie „Xiaomi HIMO C20“ sako apžvalgininkai?

Apžvalgininkai teigia, kad visi šie gamintojo teiginiai yra absoliuti tiesa:

„Xiaomi HIMO C20 yra kur kas universalesnis elektrinis dviratis, nei prieš tai mano bandyti.

Jis tinka ne tik važinėtis po miestą, bet ir gamtoje – esant nelygiems keliams. Xiaomi HIMO C20 turi didelės talpos bateriją, puikius stabdžius, Shimano pavarų sistemą, labai išmoningai integruotą pompą, kokybišką sėdynę bei nuimamą bateriją.

Ir man didžiausias privalumas yra Xiaomi HIMO C20 turima akceleratoriaus rankenėlė, suteikianti tokį jausmą, lyg važiuočiau motociklu.

Minusai? Pradeda skleisti garsinį signalą viršijus 15 km/h greitį, plastikiniai pedalai ir ganėtinai didelis svoris.

Dizainas yra skonio reikalas, bet man Xiaomi HIMO C20 išvaizda labai patiko. Trumpai tariant, Xiaomi HIMO C20 yra stilingas, praktiškas ir juo naudotis labai malonu.

Taip pat galima jį sulankstyti ir jis puikiai telpa į automobilio bagažinę bei yra patogus gabenti viešuoju transportu.

Labai nudžiugino atsparumas vandeniui. Jau pačią pirmąją dieną su Xiaomi HIMO C20 elektriniu dviračiu mane užklupo lietus ir aš buvau visiškai ramus, kad jam nieko nenutiks.“

Aut. teisės: Technologijos.lt
(6)
(2)
(4)

Komentarai ()