[Žinios trumpai] JAV skelbia griežtą reakciją į Rusijos grasinimus Lietuvai - parama 100%  ()

Rusija antradienį pažadėjo „rimtas“ priemones Lietuvai, kuri įvedė apribojimus tam tikroms prekėms tranzitu į Kaliningrado anklavą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2022-06-22 [Žinios trumpai] JAV skelbia griežtą reakciją į Rusijos grasinimus Lietuvai - parama 100%  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Jungtinės Valstijos antradienį patvirtino „palaikančios“ Atlanto aljanso narę Lietuvą, susidūrusią su Rusijos grasinimais, Vilniui įvedus apribojimus tam tikroms prekėms tranzitu į Kaliningrado anklavą.

JAV užsienio reikalų atstovas Nedas Price'as spaudai pakartojo „geležinį“ Vašingtono įsipareigojimą laikytis NATO 5 straipsnio, kuriame teigiama, kad „puolimas prieš sąjungininkę šalį yra puolimas prieš visas“.

Pasaulinio lygio vaizdo registratoriai motociklininkams jau Lietuvoje: galimybės tokios, kad biudžetiniai analogai tyliai rūko kamputyje (Video, „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“ palyginimas
3926 2

Motociklininkai - vis dar retai naudoja vaizdo registratorius. Kodėl? Viena iš priežasčių - ganėtinai kuklus išties kokybiškų ir funkcionalių vaizdo registratorių pasirinkimas. Tačiau tai keičiasi. Į Lietuvą atkeliauja pasaulinio lygio „Mio“ kompanijos įrenginiai: „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“.

Išsamiau

„Mes palaikome savo NATO sąjungininkus ir palaikome Lietuvą“, – pridūrė jis, sveikindamas Europos šalies sankcijų, nukreiptų prieš Rusijos invaziją į Ukrainą, įgyvendinimą. „Mes sustiprinome savo įsipareigojimus Aljansui, sustiprinome rytinį NATO flangą, ypač tas šalis, kurios yra Rusijos grėsmių priešakyje“, – tvirtino jis.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(67)
(1)
(66)

Komentarai ()