[ŽT] Penktadalis keliauja į JAV. Smūgis Rusijai. Ką skelbia Bidenas (Foto)  ()

Sullivano teigimu, šis sprendimas sustiprins JAV energetinį ir ekonominį saugumą.© U.S. Department of Energy (Public Domain) | https://en.wikipedia.org/wiki/Enriched_uranium#/media/File:Gas_centrifuge_cascade.jpg

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-05-14 [ŽT] Penktadalis keliauja į JAV. Smūgis Rusijai. Ką skelbia Bidenas (Foto)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Smūgis Rusijai. JAV prezidentas Joe Bidenas pasirašė įstatymą, draudžiantį urano importą iš Rusijos, sakė JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake'as Sullivanas.

Apie tai skelbia NEXTA.

Sullivano teigimu, šis sprendimas „sustiprins JAV energetinį ir ekonominį saugumą, sumažins ir galiausiai panaikins priklausomybę nuo Rusijos dėl civilinės branduolinės energijos“.

[Vokietija] Tik nuo 298€ įspūdingi nešiojami PC! Intel Core i7, 32GB+1TB, 16 colių ir 165Hz, 2,5K ekranai, WIN11 ir kt. („Ninkear N16 Pro“, „Ninkear N15 Air“)
1789

Fantastiškai geros kainos

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Labai ribotas kiekis

Puikių savybių ir galimybių

Išsamiau

Draudimas įsigalios maždaug po 90 dienų. Tačiau JAV Energetikos departamentas galės laikinai jį sustabdyti sutrikus tiekimui.

Rusija yra didžiausia pasaulyje sodrinto urano tiekėja. Apie penktadalį, t. y. 24 % urano kuro atominėms elektrinėms JAV atkeliauja iš Rusijos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(12)
(3)
(9)

Komentarai ()