„Tai sukėlė isteriją Maskvoje.“ Ką padarė Ukraina. „Rusijos likimas ant kortos“  ()

Rusijoje prasideda isterija.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-12 „Tai sukėlė isteriją Maskvoje.“ Ką padarė Ukraina. „Rusijos likimas ant kortos“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Artėjantis pasaulinio taikos viršūnių susitikimas Maskvoje sukėlė isterijos atmosferą, nes išsklaidytas mitas, kad tik Europa ir Amerika remia Ukrainą kovoje su Rusijos agresija, „Ukrinform“ sakė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba.

Ukraina tikisi, kad birželio 15-16 d. Šveicarijoje vyksiančiame Pasauliniame taikos aukščiausiojo lygio susitikime dalyvaus pasaulio lyderiai ir diplomatai iš 106 valstybių.

[Vokietija] Nuostabus vaizdo projektorius tik 144€! 1080P, 500ANSI, Bluetooth 4.0 ir kt. („Lenovo Thinkplus Air H4S“)

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Ribotas kiekis

Puikios savybės ir galimybės

Išsamiau

Praėjusį mėnesį D. Kuleba sakė, kad šiame renginyje nenumatytas Rusijos dalyvavimas. Vietoj to, juo siekiama suvienyti šalis, kurios laikosi tų pačių principų ir požiūrių, nes Ukraina planuoja parengti karo užbaigimo strategiją. Dialogas su Rusija galėtų vykti tik po šio žingsnio.

 

„Džiaugiamės stebėdami, kokia isteriška atmosfera vyrauja Maskvoje dėl Taikos viršūnių susitikimo. Tai matome iš jų veiksmų ir bandymų trukdyti renginiui. Jie supranta, kad ant kortos pastatytas Rusijos mitas padalyti pasaulį į Europą ir Ameriką, kurios remia Ukrainą, ir likusį pasaulį, kuris remia Rusiją“, – sakė užsienio reikalų ministras.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(468)
(12)
(456)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()