„Kai kam tai gali nepatikti.“ Kaip baigsis karas Ukrainoje (Video)  ()

„Vienas derybų raundas jau įvyko.“


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-12 „Kai kam tai gali nepatikti.“ Kaip baigsis karas Ukrainoje (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Visi karai pasaulyje baigiasi taikos derybomis, sakė Tarasas Berezovecas ir pabrėžė, kad Ukraina turi ruoštis tokiam pat scenarijui. Niekas negali kovoti be galo, todėl kariaujančios pusės turi ieškoti kompromiso, kuris tiktų visiems.

Taraso Berezoveco interviu „24 kanalui“ galima pažiūrėti „YouTube“.

Politologas išsakė savo požiūrį į artėjantį Taikos viršūnių susitikimą Šveicarijoje: „Vienas derybų raundas jau įvyko. Ukraina buvo viena iš šių derybų iniciatorių, beje, vienoje iš derybų pozicijų, dalyvavo ir Kinijos atstovas. Jei neklystu, tai buvo Maltoje, o po to jie tokiose diskusijose nebedalyvavo. Akivaizdu, kad šis pasaulio viršūnių susitikimas buvo sumanytas kaip vienas iš kelių, tai yra, planuojama surengti keletą vėlesnių susitikimų. Europos Sąjunga nori, kad kitame susitikime dalyvautų Rusijos atstovai, kad galėtume pereiti prie praktinio lygmens“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 8,20€! Puikūs 6in1 šakotuvai, „Xiaomi“ maršrutizatoriai, orų stotelės, masiškai perkami jump starteriai ir kt. (Video)
3089 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 6in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) „AGSIVO BG-009“ - uodų lempa-gaudyklė

3) „Xiaomi Redmi AX5400“ - WiFi 6 maršrutizatorius

4) „iMars J01“ - masiškai perkamas jump starteris

5) „ANENG A3005A/Pro“ - multimetras

6) „Xiaomi DUKA Atuman TH1“ - 2 vnt., drėgmės ir temperatūros matuokliai

Išsamiau

„Kas gali surengti kitą viršūnių susitikimą Ta pati Kinija ir Brazilija, kurios neseniai pasirašė atitinkamą dokumentą, raginantį pakviesti Rusiją. Neturėtume per daug tikėtis iš šio renginio dėl didelių skirtingų šalių pozicijų“, – pažymėjo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karininkas.

 

Po to Tarasas Berezovecas netikėtai paskelbė, kaip baigsis karas Ukrainoje: „Šis viršūnių susitikimas bus ne pirmas, bet visi supranta, kad vis tiek (kai kam tai gali nepatikti) visi karai baigiasi taikos derybomis, diplomatinėmis sutartimis. Lygiai taip pat Ukraina turės derėtis su mūsų partnerių pagalba, bet vis tiek turės derėtis dėl taikos su Rusija“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(37)
(17)
(20)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: