[ŽT] Kinai „apakę“. „Veidmainiška Rusija.“ Žaibo greičiu plinta video  (1)

Kinijoje kilo skandalas.© Украина 365 (Stop kadras) | https://t.me/Ukraine_365News/79461

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-06-10 [ŽT] Kinai „apakę“. „Veidmainiška Rusija.“ Žaibo greičiu plinta video  (1)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kinijoje kilo skandalas, susijęs su Rusijos propagandisto Mardano pareiškimais laidoje „Solovjov Live“. Socialiniuose tinkluose žaibo greičiu plinta jo pasisakymų vaizdo įrašas, kuriame teigiama, kad Kinija nėra tikra Rusijos draugė.

Vaizdo įrašo fragmentą publikuoja „Telegram“ kanalas „Ukraine 365“. Filmuota medžiaga yra su subtitrais, kurių vertimas skamba taip:

„Rusijos valstybinės televizijos laidų vedėjas Mardanas kalbėjo nesąmones ir propagavo Kinijos grėsmės teoriją: „Rusija yra imperija, o imperija gali būti tik karinė valstybė. Karinė valstybė turi kovoti ir priversti aplinkinius barbarus jiems paklusti arba juos nuraminti!“ Mardanas sakė: „Kinija nėra tikras Rusijos draugas. Jei nebūsime pakankamai stiprūs, Kinija vieną dieną taps mūsų problema.“ Jis sakė tai laidoje „Solovjov Live“ su antrašte „Kinijos planas užvaldyti pasaulį“.

[Vokietija] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje profesionalus flokavimo įrenginys. Ribotas kiekis
3507

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Profesionalus įrenginys

Išsamiau

 

„Veidmainiška Rusija. Ji skelbia apie draugystę su mumis be sienų, bet šaukia apie geltonąją grėsmę“, – piktinasi kinai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(204)
(5)
(199)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)

Susijusios žymos: