[ŽT] „41 000. Tik ne rusai.“ Vašingtonas priima smūginį sprendimą  (1)

Prašymų skaičius išaugo pusantro tūkstančio kartų.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© NoName_13 (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/america-mexico-border-elections-1999384/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vašingtonas pasirengęs išsiųsti iš JAV nelegalius imigrantus iš Rusijos Federacijos ir dar penkių buvusių sovietinių respublikų, kurie į šalį pateko per Meksikos sieną.

Laikraščio „The New York Post“ žurnalistai praneša, kad JAV sienos apsaugos tarnybai Kalifornijoje buvo įsakyta įsileisti nelegalus iš daugiau nei 100 šalių, bet tik ne iš Rusijos Federacijos. 

Daugiafunkciai vejos ir dirvožemio įdirbimo priedai su keičiamais peiliais. Skirtingi modeliai. Ribotas kiekis
1385 1 1

Labai gera kaina

Greitas ir saugus pristatymas

Įvairūs modeliai

Plačios panaudojimo galimybės

Išsamiau

Tik ne rusai. Žinoma, kad Rusijos, Moldovos, Sakartvelo, Uzbekistano, Tadžikistano ir Kirgizijos piliečiai neturės būti įleisti. Visi jie bus nedelsiant deportuoti, kai bandys kirsti sieną. Tačiau bus įleidžiami asmenys, kuriems reikia medicininės pagalbos, vaikai, pagrobimo aukos arba tie, kuriems gresia realus pavojus. 

Šis įsakymas taikomas Tichuanos pasienyje netoli San Diego. Ši pasienio atkarpa šiuo metu yra labai perpildyta dėl nelegalių užsieniečių antplūdžio.

 

Laikraštis rašo, kad 2023 m. sausį JAV teismų sistema gavo daugiau kaip 41 000 bylų iš rusakalbių asmenų, prašančių politinio prieglobsčio Vašingtone. Palyginus su skaičiais, kurie buvo prieš karą, rusakalbių politinio prieglobsčio prašymų JAV padaugėjo 1500 %.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(83)
(0)
(83)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)