„Sunaikino naują „Kraken“ bazę.“ Kas nutiko (Video)  ()

„Kraken“ vadas „Čiča“ pasakojo, kaip dažnai žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas dalyvauja kovinėse misijose.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Gynybos ministerijos Vyriausiosios žvalgybos valdybos specialiųjų pajėgų „Kraken“ vadas „Čiča“ pasakojo, kaip dažnai žvalgybos vadovas Kyrylo Budanovas dalyvauja kovinėse misijose.

„Kai Ruska Lozova buvo laisvinama. Prisimenu, kad žmonės, dalyvavę šioje misijoje, sakė, kad jų kovinė dvasia, pamačius jį, stipriai išaugo. Įsivaizduok: su tavim vyksta vadas! Tai labai kieta“, – sakė jis interviu UP.

Anot jo, jo keliai su Budanovu susikirto, kai radijo stoties pagalba paėmė 15 belaisvių.

„Kai vyko aktyvioji operacijos fazė, sėdėjau ir klausiausi šio pokalbio. Tai kaip filme. Tai neįtikėtina. Jis yra TOP“, – pridūrė gynėjas.

Jis papasakojo, kad jam „patinka“, kaip kiekvieną kartą, kai rusai smogia civilinei Charkivo infrastruktūrai, paprastiems civiliams gyventojams sako, kad jie „sunaikino naują „Kraken“ bazę“.

 

„Jei skaičiuoti, kiek kartų jie jau mus „sunaikino“, tai būtų gerai, jei turėtume tiek žmonių, jų skaičiavimais tai jau turbūt daugiau nei 10 tūkst. Žmonių mes tiek neturime. Realybė kitokia“, – pridūrė kovotojas.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(85)
(1)
(84)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: