„Sakė, kad geriausias pasaulyje. Tikriausiai Putinas to nematė.“ Neįtikėtina, kas pasirodė fronte (Foto)  ()

Nuotraukoje matyti, kad T-90M rusai įdiegė daug papildomų saugumo priemonių, kurios gali apsunkinti paties tanko ar įmontuotų kulkosvaidžių valdymą ir netgi tapti mirties spąstais įgulai (pvz., gaisro metu).


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Neseniai lankydamasis vienoje iš ginklų gamyklų Vladimiras Putinas pareiškė, kad tankai T-90 yra „geriausi pasaulyje“. T-90M kartais vadinamas „Putino pasididžiavimu“. Rusijos prezidentas asmeniškai prižiūri jo gamybą ir nusifotografavo šalia vieno iš prototipų.

Internete pasirodė T-90M nuotrauka. Tankas aprūpintas improvizuotomis apsaugos priemonėmis, kurios teoriškai yra skirtos padidinti apsaugos nuo priešo bepiločių orlaivių lygį. Tai dar vienas pavyzdys, parodantis, kad T-90M nėra toks geras, kaip mano Rusijos valdžia. Bet Putinas tikriausiai to nematė.

[Vokietija] Itin geros kainos puiki planšetė, kurią rekomenduoja apžvalgininkai. Snapdragon CPU, 4+128GB, 11,5 colių 2K ekranas, 120Hz ir kt. („HONOR Pad X9“)
4341 1

Gera kaina

Iš Vokietijos sandėlio

Greitas ir saugus pristatymas

Puikios savybės ir kokybė

Išsamiau

Karas Ukrainoje parodė, kad T-90M, nors ir gerokai pažangesnis už senesnius Rusijos tankus, ukrainiečiams išlieka gana lengvas taikinys.

Per pastaruosius kelis mėnesius pasirodė daugybė nuotraukų ir įrašų, patvirtinančių, kad ukrainiečiai sunaikino ar bent jau sugadino tankus T-90M. Kartais tai buvo galima padaryti ir su dronais.

 

Bėda ta, kad tokios metalinės konstrukcijos dažnai neatlieka savo funkcijos. Jos yra veiksmingos tik tam tikromis aplinkybėmis.

Be to, šiuo atveju nuotraukoje matyti, kad T-90M rusai įdiegė daug papildomų saugumo priemonių, kurios gali apsunkinti paties tanko ar įmontuotų kulkosvaidžių valdymą ir netgi tapti mirties spąstais įgulai (pvz., gaisro metu).

Be to, tokios modifikacijos padidina tanko siluetą, todėl jį lengviau aptikti iš tolo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(0)
(43)

Komentarai ()