[ŽT] „Liko vienas nevykėlis.“ O kur kiti? (Video)  ()

Galima sakyti, kad jie visi iš ten pabėgo.© УКРАИНА СЕГОДНЯ - ГРОШІ (Stop kadras) | https://www.youtube.com/watch?v=8ODdxc2JXxQ

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos Juodosios jūros laivynas beveik visu pajėgumu paliko laikinai okupuotą Krymą. Tokį pareiškimą pareiškė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų Karinių jūrų pajėgų atstovas Dmytro Pletenčukas.

„Laivynas buvo laikomas pagrindinėmis jų pajėgomis Kryme. Dabar beveik visas jis paliko Krymą. Turiu galvoje, kad dauguma kovinių vienetų, jei imtume sparnuotųjų raketų vežėjus, iš tikrųjų visi buvo perkelti, išskyrus vieną nevykėlį, kuris vis dar nepaleido nė vienos raketos, nors laikomas sparnuotųjų raketų vežėju. Kalbu apie „Ciklon“, – sakė jis televizijos kanale „My Ukraina“.

[Super-pasiūlymas!] Iš Vokietijos 20 vnt. smūginių galvučių rinkinys tik 39,99€. Būtinas kiekvieno garaže. Ribotas kiekis
4699

Nuostabi kaina

Iš Vokietijos, labai retas atvejis

Greitas ir saugus pristatymas

Paskutiniai vienetai

Išsamiau

 

Galima sakyti, kad jie visi iš ten pabėgo, liko tik tie, kurių negaila, arba tie, kuriems neliko vietos Novorosijske. Žinoma, dalis laivų ten dar liko, bet vertingiausias turtas paimtas“, – apibendrino jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(105)
(3)
(102)

Komentarai ()