„Ir Darvino apdovanojimas keliauja…“ Nereikėjo net ukrainiečių. Ką sumanė rusas (Video)  ()

Rusas akivaizdžiai apie tai pamiršo arba nežinojo.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nereikėjo net ukrainiečių. Rusas, pamatęs apgadintą Ukrainos droną, nusprendė jį pribaigti. Tam jis panaudojo užtaisytą prieštankinį granatsvaidį RPG-7.

Tai buvo didžiulė klaida, nes granatsvaidis sprogo ir mažų mažiausiai sužeidė rusą. Galimai jis net žuvo, nes sprogimas iš tiesų buvo galingas.

„Jo laukia Darvino apdovanojimas“, – rašo soc. tinklo „X“ vartotojas @GloOouD.

[Vokietija] 2in1 dulkių siurblys tik 37,19€! Laidinis, 650W, 14kPa, HEPA filtras ir kt. Paskutiniai vienetai („ENCHEN V1“)
3405

Nuostabi kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Puikių savybių

Ribotas kiekis

Išsamiau

RPG-7 granatsvaidis yra labai paprastas ginklas, bet tuo pačiu ir pavojingas naudoti.

Tai paprastas ginklas, leidžiantis efektyviai pašalinti daugumą, ypač senesnių šarvuotų taikinių maždaug 200 metrų atstumu (teoriškai daugiau nei 400 m) naudojant atitinkamas granatas.

 

Tačiau visos granatos turi labai svarbų saugos trūkumą. Granatsvaidyje yra labai paprastas smūginis saugiklis. Paprastai jis yra padengtas plastikiniu dangteliu, tačiau daugelis vartotojų jį atsuka, kad galėtų greitai naudoti. Tada, kaip ir šiuo atveju, užtenka nežymaus saugiklio smūgio į žemę arba, pvz., sieną, kad jis susprogtų. Todėl bet kokia RPG-7 valdymo klaida kariui gali būti mirtina. Rusas akivaizdžiai apie tai pamiršo arba nežinojo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(88)
(0)
(88)

Komentarai ()

Susijusios žymos: